Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice SLOV-MATIC s.r.o. Synot Tip a.s.
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Technologický partner: ONDRÚŠ SOFTWARE s. r. o.
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter

Zmeny po skončení sezóny

Ukončením sezóny oznámili svoj odchod zo štruktúr Dynama páni Alojz Lúčan (vedúci mužstva mužov), Zdenko Klein (hospodár) a Ľubomír Windish (tréner mužov). Všetkým trom ďakujeme za prácu, ktorú pre Dynamo odviedli!

Pridané 2.7.2012 o 13:52

Vyhodnotenie sezóny 2011/2012

Žiaci sa pod vedením trénera Kolena a vedúceho mužstva Kašubu umiestnili na 8. mieste so skóre 33:98 a počtom bodov 12. Celkovo odohrali 18 zápasov. Najlepším strelcom mužstva sa stal Martin Kašuba s počtom gólov 7.

Dorastenci sa pod vedením trénerov Lukáča a Čižmárika (zmena nastala počas zimnej prestávky) a vedúceho mužstva Rendeka umiestnili na 9. mieste so skóre 31:75 a počtom bodov 14. Celkovo odohrali 18 zápasov. Najlepším strelcom mužstva sa stal Michal Pittner s počtom gólov 11.

Muži sa pod vedením trénera Windisha a vedúcich mužstva Škorvánka a Lúčana umiestnili na 7. mieste so skóre 54:47 a počtom bodov 37. Celkovo odohrali 26 zápasov. Najlepším strelcom mužstva sa stal Dárius Hrivnák s počtom gólov 12.

6. FC Lokomotíva ŽOS Vrútky

Naši chlapci spoločne s chlapcami z Hája pod vedením trénera Milana Kolena a vedúceho mužstva Pavla Kašubu obsadili pekné tretie miesto. O úspech sa zaslúžili Bakoš Peter, Bilický Andrej, Bujna Richard, Dobák Dominik, Hanko Miroslav, Hanko Roman, Hlavatý Matej, Chreno Jakub, Ižip Alexander, Jankovič Lukáš, Kašuba Martin, Knižka Martin, Ondrík Dominik, Pittner Tomáš, Sunka Filip, Sunka Matúš, Šluch Lukáš, Štefanov Rudolf, Šulek Peter, Tribulík Dávid, Tribulík Lukáš a Weis Jozef.

Počas memoriálu sa predávala tombola a guľáš. Výťažok z tomboly a guľášu v sume 55,40 € bol venovaný špeciálnym triedam pri ZŠ s MŠ v Turčianskych Tepliciach (http://www.specialnatrieda.com/).

• Milan Lettrich, Dubové
  • Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a. s.
  • Veronika Filipčanová – LEARN ENGLISH výučba anglického jazyka, Turčianske Teplice
  • Zuzana Gelienová – BEAUTY HAIR, Turčianske Teplice
  • Zuzana Kolenová – GENESISS kozmetické štúdio, Turčianske Teplice

Viac informácií o programe je možné nájsť na podstránke 15. ročník Memoriálu Ľudovíta Hojného.

Pridané 28.6.2012 o 10:43

Derniéra v Krpeľanoch

Posledný zápas sezóny mužov sa odohrá v nedeľu 17.6.2012 o 17:00 na ihrisku v Krpeľanoch.

Zápas sa skončil s výsledkom 2:3 po polčase 2:1. Za Dynamo skórovali T. Koleno, Š. Kviatkovský a M. Kviatkovský.

Pridané 15.6.2012 o 15:29 (aktualizované 20.6.2012 o 8:41)

Posledný domáci zápas sezóny mužov

Muži podľahli doma nováčikovi z Lipovca 3:4 po polčase 1:3. Za Dynamo skórovali Húšťa, Kubica a M. Kviatkovský.

Pridané 12.6.2012 o 18:20

Pitný režim Dynama zabezpečuje DOXX MINERÁL s.r.o.

Partnerom Dynama pre zabezpečenie pitného režimu sa stala spoločnosť DOXX MINERÁL s.r.o.. V jej portfóliu produktov nájdete

Ďakujeme za podporu amatérskeho športu, detí a mládeže!

Pridané 6.6.2012 o 11:03

Víkendový program

Sobota

• dorast Diviaky - Mošovce o 17:00 skončil s výsledkom 2:8 (0:3), góly Pittner (11m) a Kučera

Nedeľa

• žiaci Diviaky - Ďanová o 10:00 skončil s výsledkom 16:0 (6:0), góly Kašuba 3, Jankovič 3, D. Tribulík 2, F. Sunka 2, Knižka 2, Hlavatý, Štefanov, Bilický a Dobák
  • muži Diviaky - Bystrička o 17:00 skončil s výsledkom 2:0 (2:1), góly J. Koleno a Š. Kviatkovský

Pridané 1.6.2012 o 9:08 (aktualizované 6.6.2012 o 9:47)

Sobota

• dorast Slovenské Pravno - Diviaky o 17:00 skončil s výsledkom 5:5 (2:5), góly Pittner 2, Balko 2 a Chovanec

Nedeľa

• žiaci Slovenské Pravno - Diviaky o 10:00 skončil s výsledkom 7:0 (3:0)
  • muži Valča - Diviaky o 17:00 skončil s výsledkom 1:6 (1:3), góly Gaurík 2, M. Kviatkovský 2 (1 z 11m), Š. Kviatkovský a T. Koleno

Pridané 25.5.2012 o 12:10 (aktualizované 28.5.2012 o 12:13)

Výsledkový servis

Žiaci Diviaky - Malý Čepčín 0:7 (0:3)

Dorast Diviaky - Malý Čepčín 0:3, kontumačne, nedostatok domácich hráčov pre tresty a zranenia

Muži Diviaky - Trebostovo 3:1 (2:0), góly Turčány, M. Kviatkovský a Gaurík.

Pridané 22.5.2012 o 14:12

Zmena začiatku zápasu mužov

Z dôvodu postupu našich hokejistov do ďalších bojov na hokejových majstrovstvách sveta sa zmenil začiatok zápasu mužov. Zápas proti Trebostovu odohrajú doma v nedeľu 20.5.2012 o 12:30.

Pridané 18.5.2012 o 17:13

Sobota

• dorast Valča - Diviaky o 16:30 skončil s výsledkom 8:0

Nedeľa

• žiaci Valča - Diviaky o 14:00 skončil s výsledkom 5:0
  • muži Sklabiňa - Diviaky o 16:30 skončil s výsledkom 2:1, gól Gaurík

Pridané 11.5.2012 o 9:05 (aktualizované 14.5.2012 o 10:25)

Najlepší strelec mimo hry

Najlepší strelec mužov Dárius Hrivnák si v nedeľňajšom stretnutí proti Necpalom natrhol stehenný sval a bude mimo hry minimálne tri týždne.

Pridané 8.5.2012 o 19:13

Sobota

• dorast Diviaky - Blatnica o 13:30 skončil s výsledkom 0:5 (0:3)

Nedeľa

• žiaci Diviaky - Dubové o 10:00 skončil s výsledkom 2:7 (1:4), góly D. Tribulík a vlastný
  • muži Diviaky - Necpaly o 16:30 skončil s výsledkom 0:2 (0:2)

Pridané 5.5.2012 o 11:20 (aktualizované 6.5.2012 o 23:36)

Porovnanie štatistiky mužov po 19. kole

Porovnanie štatistiky (počet zápasov, výhry, remízy, prehry, strelené góly, obdržané góly, body) mužov po 19. kole za ostatné dva ročníky.

Čierna nedeľa

Všetky mužstvá Dynama prehrali svoje zápasy. Žiaci prehrali v Háji. Dorast bojoval v Príbovciach o desiatich. Muži na Dubovom nezachytili úvod zápasu, dva góly dostali z pokutových kopov a dohrávali bez vylúčeného Turčányho.

Žiaci Háj - Diviaky 5:1, gól D. Tribulík.

Dorast Príbovce - Diviaky 6:2, góly Pittner a Fillo.

Muži Dubové - Diviaky 5:1, gól D. Hrivnák.

Pridané 30.4.2012 o 9:35 (aktualizované 2.5.2012 o 7:27)

Žiaci Diviaky - Turčianske Teplice 0:6 (0:3)

Dorast Diviaky - Turčianske Teplice 0:3 (0:1)

Muži Diviaky - Kláštor 2:3 (0:1), góly D. Hrivnák a T. Koleno.

Pridané 26.4.2012 o 9:49

Sobota

• dorast Kláštor pod Znievom - Diviaky o 12:30 (odchod o 11:00) skončil s výsledkom 10:0 (5:0)
  • muži Malý Čepčín - Diviaky o 15:30 (odchod o 14:15) skončil s výsledkom 5:0 (2:0)

Nedeľa

• žiaci Kláštor pod Znievom - Diviaky o 10:00 (odchod o 8:45) skončil s výsledkom 8:0 (3:0)

Pridané 13.4.2012 o 16:33 (aktualizované 16.4.2012 o 9:30)

Žiaci Diviaky - Horná Štubňa 0:2 (0:2)

Dorast Diviaky - Horná Štubňa 7:0 (4:0), góly Kučera 3, Balko 2, Wahlandt a Pittner.

Muži Diviaky - Blatnica 3:1 (1:1), góly T. Koleno, Jar. Koleno a D. Hrivnák.

Pridané 10.4.2012 o 10:44

Košťany - Diviaky 0:0

Dynamo odohralo v Košťanoch typický remízový zápas. Domáci zahodili v prvom polčase pokutový kop. V druhom polčase si nevypracovalo žiadne z mužstiev väčšiu šancu a tak si Dynamo odváža cenný bod z ihriska súpera.

Pridané 2.4.2012 o 13:04

Legenda sa vracia

Do Dynama sa vrátil späť Ján Zelenec. V minulosti dlhoročná opora ofenzívnych radov Dynama a súčasť mužstva, ktoré vybojovalo a hrávalo IV. ligu.

Pridané 30.3.2012 o 13:34

Prípravný zápas dorastu

Generálkou na jarnú časť sezóny bude pre dorast prípravný zápas proti rovesníkom z Belej, ktorý sa odohrá v sobotu 31.3.2012 o 15:00 na domácom ihrisku.

Prípravný zápas skončil výsledkom 1:3 po polčase 0:2. Za Dynamo skóroval Žatko.

Pridané 27.3.2012 o 22:03 (aktualizované 31.3.2012 o 18:40)

Prvý jarný zápas mužov proti Žabokrekom

Dnes o 15:00 nastúpi Dynamo na svoj prvý jarný zápas proti favorizovaným Žabokrekom, ašpirantovi na postup. Káder hostí nepoznačili počas zimnej prestávky žiadne odchody. Naopak posilnil sa o skúseného Jozefa Šavla, ktorý hrával na jeseň majstrovstvá regiónu za Ďanovú.

Na jeseň remizovalo Dynamo v Žabokrekoch 1:1 (gól Jar. Koleno). Posledný domáci zápas proti tomuto súperovi skončil na jar 2011 tiež remízou a to 3:3 (góly M. Tkaczyk, Čupka a M. Kviatkovský).

Pred peknou návštevou favorit stretnutia zo Žabokriek nenaplnil očakávania herne ani výsledkovo. Dynamo podalo kompaktný výkon a vyhralo 2:1. Po bezgólovom prvom polčase v ktorom hostia prišli o vylúčeného hráča sa na začiatku druhého polčasu presadili D. Hrivnák a T. Koleno. Poistiť výsledok mohli postupne Klein, M. Kviatkovský a Kubatka ale ich šance sa neujali. V nastavenom čase znížili hostia náhodným gólom po priamom kope.

Pridané 25.3.2012 o 11:41 (aktualizované o 17:35)

Digitalizácia kroniky

Kronika telovýchovy v Diviakoch bola digitalizovaná a prevedená do elektronickej podoby. Kronika zachytáva všetky dôležité udalosti týkajúce sa futbalu, ľadového hokeja, stolného tenisu, volejbalu a turistiky v priebehu časov.

Pridané 22.3.2012 o 15:22

Zhromaždenie členov a generálka na jarnú časť súťaže mužov

Ako bolo avizované, v sobotu 17. marca 2012 sa uskutočnilo rokovanie riadneho zhromaždenie členov. Podľa programu si členovia vypočuli správu prezidenta, správu o hospodárení a plánované činnosti a úlohy na rok 2012.

Po finančnej a personálnej stabilizácii klubu sú prioritami práca s mládežou a v nadchádzajúcej sezóne v súťaži mužov umiestnenie na popredných priečkach tabuľky. Výbor bol doplnený o nových členov a to Mariána Beňa, Rudolfa Bošeľu a Milana Makového.

V nedeľnej generálke na jarnú časť sezóny Dynamo doma neuspelo proti Švošovu. Prehralo vysoko 1:5. Čestný úspech zaznamenal T. Koleno.

Pridané 20.3.2012 o 13:11

Termínová listina jarnej časti súťaže

Termínová listina majstrovských futbalových stretnutí žiakov, dorastencov a mužov v jarnej časti súťaže vo formáte XLS (Microsoft Office Excel), ODS (OpenOffice.org Calc) a PDF (Adobe Portable Document Format):

Pridané 16.3.2012 o 9:02

Pozvánka na rokovanie riadneho zhromaždenie členov

Prezident Ing. Jozef Turčány a výbor ŠK Dynamo Diviaky, v súlade s čl. 11 ods. 3 stanov ŠK Dynamo Diviaky Vás pozývajú na rokovanie riadneho zhromaždenie členov ŠK Dynamo Diviaky, ktoré sa uskutoční dňa 17. marca 2012 (sobota) o 17 h. v priestoroch administratívnej budovy s nasledovným programom:

Nový tréner dorastencov

S platnosťou od 27.2.2012 sa stal novým trénerom dorastencov Milan Čižmárik. Milan pôsobil ako hráč vo všetkých vekových kategóriách Dynama. V minulosti trénoval žiakov.

Doterajšiemu trénerovi Milanovi Lukáčovi ďakujeme za odvedenú prácu.

Pridané 29.2.2012 o 8:49

Konferencia Turčianskeho futbalového zväzu

Zástupcovia Dynama sa dnes zúčastnili konferencie Turčianskeho futbalového zväzu (TFZ).

Vypočuli si zhodnotenie činnosti TFZ, správu o hospodárení TFZ, správu revíznej komisie TFZ, odobrili schválenie zmien v stanovách TFZ, volili zástupcov jednotlivých klubov v Rade TFZ.

Tak ako aj v minulom období tak aj pre funkčné obdobie 2012 - 2013 bol zvolený do Rady TFZ zástupca Dynama. V minulom období zastupoval Dynamo na zasadnutiach Rady TFZ so 100% účasťou Alojz Lúčan.

• 18.3 Švošov

Všetky prípravné zápasy sa odohrajú na domácom ihrisku so začiatkom o 14:00.

Pridané 12.2.2012 o 10:10

Zmeny v kádri mužov

Z hosťovania v Družstevníku Dubové sa vracia späť do kádra Vladimír Húšťa. Naopak z kádra odchádza na opakovaný prestup do MFK Tepličan Turčianske Teplice Jakub Tkaczyk.

Materský klub ŠK Drienok Mošovce nepredĺžil v Dyname hosťovanie Milanovi Šavlovi.

Pridané 27.1.2012 o 15:47 (aktualizované 12.2.2012 o 10:02)

Distribúcia členských preukazov

V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov sa budú distribuovať členské preukazy s ktorými sa bude zároveň vyberať členský poplatok vo výške 2€.

Pridané 17.1.2012 o 8:45

POZVÁNKA

Výbor ŠK Dynamo DIVIAKY, Ťa pozýva na zahájenie zimnej prípravy na jarnú časť futbalového ročníka I.triedy-muži. Príprava začína dňa 14.01.2012 /sobota/ o 9:30 hod v priestoroch futbalového štadióna ŠK.

Tréner: Windisch Ľubomír

Pridané 8.1.2012 o 8:59

Silvestrovský zápas

Tradičný silvestrovský zápas slobodných proti ženatým má výkop 31.12.2011 o 10:00. Zraz hráčov je o 9:00. Minulý rok vyhrali ženatí 6:3.

Ženatí vyhrali nad slobodnými tesne 4:3.

Pridané 29.12.2011 o 14:54 (aktualizované 2.1.2012 o 8:35)

Vianočný darček pre žiakov a dorastencov

Žiaci a dorastenci dostali vianočný darček, 15 kusov uterákov, ktoré sponzorsky zabezpečil Zdenko Klein mladší.

ĎAKUJEME!

Pridané 23.12.2011 o 12:59

PF 2012

PF 2012

Pridané 18.12.2011 o 21:02

Vyhodnotenie jesennej časti

Dorastenci sa pod vedením trénera Lukáča a vedúceho mužstva Rendeka umiestnili na 7. mieste so skóre 15:27 a počtom bodov 10. Celkovo odohrali 9 zápasov. Najlepším strelcom mužstva sa stal Michal Pittner s počtom gólov 6.

Muži sa pod vedením trénera Windisha a vedúcich mužstva Lúčana a Škorvánka umiestnili na 8. mieste so skóre 28:19 a počtom bodov 18. Celkovo odohrali 13 zápasov. Najlepším strelcom mužstva sa stal Dárius Hrivnák s počtom gólov 8.

Pridané 10.11.2011 o 8:59

Derniéra jesene: Diviaky - Krpeľany 1:2 (1:1)

Dynamo podľahlo doma Krpeľanom tesne 1:2 po polčase 1:1.

Začiatok zápasu vyšiel Dynamu výborne, po ruke hostí v šestnástke kopal M. Kviatkovský pokutový kop, ktorý s istotou premenil. Následne sa hra s množstvom nepresností odvíjala hlavne medzi šestnástkami. Hostia sa prezentovali agresívnou a tvrdou hrou. Zvýšiť náskok Dynama mohol D. Hrivnák po samostatnom nájazde. Brankár hostí jeho pokus kryl. Po chybe rozohrávky Dynama v strede poľa sa hostia dostali do protiútoku, ktorý skončil faulom v domácej šestnástke. Hostia vyrovnali z pokutového kopu na 1:1.

V druhom polčase malo Dynamo územnú prevahu. Bohužiaľ po strate lopty pred šestnástkou hostí v prečíslení nasledoval rýchly brejk z ktorého hostia v 78. min zvýšili na 1:2. V zostávajúcich minútach hry sa Dynamo snažilo o vyrovnanie ale vyrovnávajúci gól sa napriek veľkej šanci M. Kviatkovského streliť nepodarilo.

Video zo zápasu na YouTube:

Pridané 31.10.2011 o 9:38

Posledný zápas jesennej časti proti Krpeľanom

V nedeľu 30.10.2011 o 14:00 odohrá Dynamo doma posledný zápas jesennej časti proti Krpeľanom.

Ak Dynamo vyhrá v jesennej časti získa 21 bodov čo by v prípade zaváhania Dubového doma proti Lipovcu (čo sa nepredpokladá) mohlo znamenať aj umiestnenie na V. priečke tabuľky. Ide o šesťbodový zápas, Krpeľany sú v tesnom závese Dynama, pozadu o jeden bod. Posledné dva domáce zápasy proti Krpeľanom skončili 2:1 (rok 2011) a 1:1 (rok 2010).

V zostave sa určite neobjaví Miro Kubatka, ktorý má stop na jeden zápas pre štyri žlté karty. Verme tomu, že Dynamo nepretrhne šnúru troch zápasov bez straty bodu.

Pridané 28.10.2011 o 14:38

Muži vyhrali vysoko na Lipovci 0:6

Muži vyhrali vysoko na Lipovci 0:6 po polčase 0:3. Celé mužstvo sa snažilo o kombinačnú hru, vychádzali mu pekné kombinačné akcie. Hat-trickom sa blysol Turčány, o ostatné góly sa postarali D. Hrivnák, Š. Kviatkovský a M. Kviatkovský. Ďalšie vyložené šance na skórovanie zahodili Šavol a Chovanec. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 23.10.2011 o 11:58

Muži a žiaci bodovali naplno, dorast tesne prehral

Muži nastúpili o 14:00 na Bystričke. Po úvodnej prevahe domácich sa Dynamo ujalo vedenia gólom D. Hrivnáka, ktorému ideálne nahrával M. Šefraník. Po prestávke na 0:2 zvyšoval opäť D. Hrivnák. Na konečných 0:3 výsledok pečatil Šavol. Dynamo odviedlo proti húževnatému súperovi so skúseným Barčinom v strede zálohy dobrý výkon. Domáci dohrávali bez vylúčeného hráča. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Dorast nastúpil o 14:30 v Mošovciach. Prehral tesne 1:0.

Žiaci nastúpili v nedeľu o 10:00 v Mošovciach proti Ďanovej. Vyhrali rozdielom triedy 2:6. Góly: Dobák 2, Kašuba 2, Sunka a Štefanov. Pár momentov zo zápasu:

Pridané 15.10.2011 o 20:16 (aktualizované 23.10.2011 o 11:21)

Ján Beňo nás opustil

Vo štvrtok 13. októbra v ranných hodinách nás po ťažkej chorobe opustil dlhoročný člen výboru a hlásateľ Dynama Ján Beňo.

ČESŤ JEHO PAMIATKE!

Pridané 13.10.2011 o 19:59

Žiaci a muži bodovali naplno, dorast remizoval

Žiaci Diviaky - Slovenské Pravno 3:1, góly Štefanov, Dobák a Jankovič.

Dorast Diviaky - Slovenské Pravno 1:1, góly Chovanec.

Muži Diviaky - Valča 6:1, góly Š. Kviatkovský 2, Šavol 2, D. Hrivnák a Kubatka. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 9.10.2011 o 16:47

Víkendová bilancia: Tri prehry

Žiaci Malý Čepčín - Diviaky 10:1, góly: Kašuba. Proti fyzicky zdatnejšiemu súperovi to bol nerovný zápas ale chalani sa držali statočne.

Dorast Malý Čepčín - Diviaky 4:2, góly: Pittner a Žatko. Chalani dvakrát viedli ale náskok sa im nepodarilo udržať. V závere zápasu inkasovali dva góly.

Muži Trebostovo - Diviaky 2:1, góly: D. Hrivnák. Od 4. min Dynamo viedlo. Desať minút pred koncom domáci vyrovnali. V 94. min pán rozhodca Leitman nariadil pokutový kop ktorým Dynamo prišlo o zaslúžený bod. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk. Celý zápas odohral Doboš, ktorý prišiel na hosťovanie z Ďanovej.

Pridané 4.10.2011 o 8:08

Dorastenci a žiaci bodovali naplno, muži prišli o dva body

Dorastenci porazili doma Valču vysoko 6:2. Góly strelili Pittner 2, Štefanov 2 a Fillo. Hostia si dali vlastný gól po akcii Wahlandta.

Žiaci porazili doma rovesníkov z Valče 2:1. Góly strelili Štefanov a Kašuba.

Muži prišli v nedeľu doma proti Sklabini o dva body keď spálili niekoľko vyložených šancí a nakoniec remizovali 1:1. Vyrovnávajúci gól strelil D. Hrivnák. Na lavičke sa objavil Poništ, ktorý obnovil hráčsku činnosť. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 27.9.2011 o 20:24

Výsledky mládeže a zápas mužov v Necpaloch

Dorastenci sa predstavili v sobotu v Blatnici. Prehrali vysoko 8:0. Na zápas nastúpili desiati, po zranení hráča dohrávali iba deviati.

Žiaci na svoj zápas nastúpili v nedeľu doobeda na Dubovom. Prehrali vysoko 7:0.

Muži dnes odohrajú zápas v Necpaloch. Začiatok zápasu je o 15:00. Jeho priebeh je možné sledovať na stránke http://myleague.sk.

Zraneniami a pracovnými povinnosťami zdecimované Dynamo podalo v Necpaloch bojovný výkon, ktorý na domácich bohužiaľ nestačil. Po polčase 1:0 niekoľko minút pred koncom na 3:1 znižoval P. Šefraník po akcii, ktorú vypracovali A. Hrivnák s D. Hrivnákom.

Pridané 18.9.2011 o 13:52 (aktualizované o 20:03)

Dve výhry a jedna prehra

Dorast vyhral v sobotu nad Príbovcami 2:1. Góly strelili Štefanov a Žatko.

Žiaci prehrali v nedeľu doobeda s Hájom 0:7.

Muži vyhrali nad Dubovým 3:1. Góly strelili Koleno, Čupka a D. Hrivnák. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 13.9.2011 o 8:20

Životné jubileum Dpt. Michala Červeňa st.

Dňa 5.9.2011 oslávil 90 rokov Dpt. Michal Červeň st. dlhoročný hráč, funkcionár a predseda Dynama Diviaky, ktorý sa významnou mierou zaslúžil o rozvoj telvýchovy v Diviakoch. Do ďalších rokov života mu prajeme veľa lásky, štastia a zdravia.

Pridané 6.9.2011 o 18:05

Cez víkend ani bod

Dorast prehral v sobotu v Turčianskych Tepliciach 7:1. Čestný úspech zaznamenal Pittner.

Žiaci prehrali v nedeľu doobeda v Turčianskych Tepliciach rovnako 7:1. Čestný úspech zaznamenal Knižka.

Po prvých piatich minútach to vyzeralo, že muži utrpia v Kláštore debakel. Prehrávali 2:0. Po rýchlych góloch sa hra vyrovnala a tesne pred polčasom znížil na 2:1 D. Hrivnák po peknej prihrávke Čupku. Druhý polčas začal obojstranne opatrnou hrou. Individuálna chyba v strede poľa umožnila domácim brejk z ktorého zvýšili na 3:1. O niekoľko minút sa mohol zápas zdramatizovať. Š. Kviatkovský dostal loptu do siete ale rozhodca gól neuznal. V poslednej desaťminútovke hry opečiatkoval z priameho kopu brvno domácej brány Šavol (prišiel na hosťovanie z Mošoviec). Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 4.9.2011 o 21:14

Víkendová bilancia: Dve výhry a jedna prehra

Zásluhou dvoch gólov Pittnera vyhrali dorastenci na Hornej Štubni 1:2.

Žiaci už takí úspešní neboli, na Hornej Štubni podľahli rovesníkom 5:1. Čestný úspech zaznamenal Pittner.

Muži si odviezli z Blatnice tri body po výhre 2:3. Za Dynamo postupne skórovali Hyčko, Gaurík a M. Kviatkovský (11m). Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

0:03 Hyčko gól z priameho kopu
0:26 M. Kviatkovský gól z pokutového kopu
0:46 Hyčko nepremenený pokutový kop

Pridané 21.8.2011 o 21:34

Posledná rozlúčka s Milanom Kubatkom

V sobotu 20. augusta po krátkej a ťažkej chorobe zomrel hospodár Dynama Milan Kubatka. Posledná rozlúčka s ním sa koná v utorok 23.8.2011 o 15:30 v Dome smútku v Diviakoch.

Pridané 21.8.2011 o 10:17

Muži: Diviaky - Košťany 0:0

Po prvých rušných minútach zápasu skĺzla hra do nepresností a pološancí. Hostia nastrelili brvno a jednu nebezpečnú strelu výborne kryl A. Hrivnák. Za Dynamo sa takmer presadil Klein, ktorého strela z vnútra šestnástky bola zblokovaná a Turčány, ktorého hlavička po rohovom kope tesne minula bránu. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 14.8.2011 o 19:12

Muži: Žabokreky - Diviaky 1:1 (1:0)

Vo vyrovnanom zápase keď sa šance striedali na obidvoch stranách sa zrodila remíza. Domáci viedli od druhej minúty zápasu po vlastnom góle Gauríka. Dynamo odpovedalo na začiatku druhého polčasu. Po rohovom kope Gauríka vyrovnal na konečných 1:1 Jar. Koleno. Priebeh zápasu je zaznamenaný na stránke http://myleague.sk.

Pridané 7.8.2011 o 20:45

Štart sezóny 2011/2012

Sezóna odštartuje v nedeľu 7.8.2011 o 16:30 kedy Dynamo odohrá svoj prvý zápas na pôde súpera, na ihrisku v Žabokrekoch. Priebeh zápasu je možné sledovať online na stránke http://myleague.sk.

Rozpisy zápasov jesennej časti jednotlivých tímov nájdete v sekciách ÁČKARI, MLÁDEŽNÍCI a NÁDEJE. Všetky údaje týkajúce sa sezóny 2010/2011 boli presunuté do sekcie ARCHÍV.

Do ktorého miesta skončí mužstvo žiakov v sezóne 2011/2012? Tipnite si cez Facebook.

Do ktorého miesta skončí mužstvo dorastencov v sezóne 2011/2012? Tipnite si cez Facebook.

Do ktorého miesta skončí mužstvo mužov v sezóne 2011/2012? Tipnite si cez Facebook.

Pridané 31.7.2011 o 14:04