Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice SLOV-MATIC s.r.o. Synot Tip a.s.
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: QUICK SPORT
Technologický partner: ONDRÚŠ SOFTWARE s. r. o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter


VETECH-SK, s.r.o. - vývoj a výroba jednoúčelových strojov a zariadení


>>> MLÁDEŽ <<<

KLUB - Sieň slávy

Nezabudneme na tých, ktorí už nie sú medzi nami a svoje srdcia spojili s Dynamom Diviaky.


  • Ján Páleš (*1929 – †1992) krajný záložník s dvoma pľúcami, perfektnou kondíciou. Elegantný futbalový robotník s výbornou prihrávkou, ktorý okrem toho vedel aj dôsledne brániť nielen v záložnej formácii. Aj on bol tým, ktorý vo svojom futbalovom živote obliekal len jeden dres - dres Dynama. Svojim prístupom a štýlom hry bol príkladom mnohým ďalším generáciám futbalistov nielen v Diviakoch.

  • Ľudovít Arvensis (*1940 – †2002) futbalista, ktorý nikdy neopustil Dynamo a jeho dres obliekal do svojich 39 rokov. Zodpovedný k sebe, dôsledný na tréningu, aj v každom zápase. Srdciar a bojovník udávajúci tempo hry na ihrisku, ale aj ten, ktorý vedel dať dohromady kolektív v kabíne. Možno aj to boli dôvody, pre ktoré dostal prezývku po slávnom stopérovi Zoccovi.

  • Jozef Sopko (*1942 – †1993) veľký talent svojej doby. Strelec, ktorého góly, skvelá technika a cit pre výber miesta privádzali do zúfalstva nielen brankárov, ale už v jeho mladom veku mu otvorili cestu do futbalových miest - Martina, Komárna, Brezna, Nového mesta nad Váhom a opäť Martina, až ju ukončil tam kde ju začal - opäť doma v Dyname Diviaky.

  • Ján Kapalka (*1955 – †2006) jeden z najväčších talentov futbalu v Turci svojej doby, ktorý nielen výzorom ale štýlom hry pripomínal útočníka Slovana Švehlíka. Touto prezývkou ho oslovovali mnohí aj v súkromí. Obojnohý strelec, ktorého zdobila perfektná hra hlavou. Dlho sa rozhodoval, či dá prednosť cyklistike alebo futbalu. Jeho talent si rýchlo všimli v Banskej Bystrici a neskôr v Ružomberku. Aj odtiaľ jeho kroky často smerovali domov - do jeho Dynama. Nakoniec svoje skúsenosti z veľkého futbalu zúročil práve v Dyname Diviaky, ako hráč, ale neskôr aj ako tréner mládeže.

ČESŤ ICH PAMIATKE!