Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice SLOV-MATIC s.r.o. Synot Tip a.s.
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Technologický partner: ONDRÚŠ SOFTWARE s. r. o.
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter

Inlight Invest s.r.o. - modernizácia osvetlenia škôl a materských škôl

NOVOTY (2009/2010)

Víťazom turnaja domáce Dynamo

Domáce Dynamo sa stalo víťazom turnaja "O pohár predsedu ŠK Dynamo Diviaky". Najlepším strelcom sa stal Čupka.

Víťaz turnaja

1. zápas Dynamo Diviaky - Žiara Horná Štubňa 3:3

Góly: Čupka 2, Klein (11 m) resp. Garaj, Hríbik, Žiak

Na penalty postúpilo Dynamo, skórovali T. Koleno, M. Kviatkovský, Klein resp. Hríbik.

2. zápas Aqua Turčianske Teplice "B" - Družstevník Dubové 2:2

Góly: Hus, Repáň resp. Daubner, J. Hrivnák

Na penalty postúpila Aqua, skórovali Ďanovský, Grešner, Repáň resp. Jambor, Musil.

Futbalový turnaj v nedeľu 18.7.2010

Vážení priaznivci futbalu, výbor ŠK Dynamo Diviaky Vás srdečne pozýva na futbalový turnaj "O pohár predsedu ŠK Dynamo Diviaky", ktorý sa uskutoční na futbalovom štadióne ŠK Dynamo Diviaky dňa 18.7.2010 (nedeľa) so začiatkom o 11:30.

• 17:50 Zápas o 1. miesto
Po ukončení zápasu o prvé miesto bude nasledovať vyhodnotenie turnaja, odovzdanie cien účastníkom a odovzdanie ceny pre najlepšieho strelca. V prestávkach zápasov o prvé a tretie miesto bude vylosovaná tombola.
  • občerstvenie zabezpečuje bufet Autocampingu
  • guľáš v cene 1,5€ v priestoroch futbalového štadióna
  • vstupné 1€, dôchodcovia 0,5€
  • tombola 0,5&euro

Pridané 12.7.2010 o 9:39

Dubové zdolané, siedme víťazstvo v poradí

Odveký rival odišiel z Diviak s porážkou rozdielom triedy, Dubové prehralo 4:0. Za Dynamo dávali góly Š. Kviatkovský, D. Hrivnák, Čupka a M. Šefraník.

Pridané 15.6.2010 o 8:23

Víťazná séria pokračuje, Dynamo porazilo Blatnicu

Dynamo natiahlo sériu víťazných zápasov v rade na šesť, porazilo Blatnicu 3:1. Prvý gól zaznamenal Tkaczyk. Pri druhom góle sa potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš keď sa po vynikajúcom zákroku Ursínyho, následnom výkope a práci D. Hrivnáka presadil Gaurík (ml.). V druhom polčase víťazstvo definitívne poistil Klein keď sa nemýlil zo značky pokutového kroku. Obrana Dynama na čele s M. Kviatkovským opäť zapracovala na výbornú, celý tím podal kolektívny výkon.

Pridané 6.5.2010 o 21:59

Žabokreky: Piate víťazstvo v poradí

Vo vyrovnanom zápase prevážilo Dynamo misky váh na svoju stranu v druhom polčase. Vladár po vynikajúcom napádaní obrany súpera adresoval nezištnú prihrávku D. Hrivnákovi, ktorý desiatym gólom v sezóne zabezpečil Dynamu ďalšie cenné body. Defenzíva Dynama okrem jednej nebezpečnej hlavičky po rohu v prvom polčase nepustila súpera do žiadnej vážnej akcie, zvyšok s prehľadom pokryl Ursíny.

Pridané 30.5.2010 o 22:56

Dynamo porazilo Turčianske Teplice B 2:1

Dynamo porazilo B tím Turčianskych Teplíc 2:1. Víťazstvo zabezpečili presnými zásahmi Gaurík (ml.) a D. Hrivnák. Celý priebeh zápasu podrobnejšie popísaný v sekcii Áčkari - Textové prenosy.

Pridané 23.5.2010 o 23:09

Nové dresy

Nové dresy

Horný rad zľava: Krištof, Turčány, M. Šefraník, M. Kviatkovský, Pádej, T. Koleno, Jar. Koleno, Harasník, P. Šefraník, Ursíny

Dolný rad zľava: Jelluš, Ján Koleno, Tkaczyk, D. Hrivnák, Kubatka, Klein, M. Koleno, Čupka, Gaurík (ml.)

Ležiaci: A. Hrivnák

Pridané 21.5.2010 o 11:02

Očakávané tri body proti Podhradiu potvrdené

Dynamo napriek veľkému množstvu premárnených šancí porazilo Podhradie jednoznačne 5:0. Do streleckej listiny sa postupne zapísali T. Koleno, Jar. Koleno, D. Hrivnák, M. Šefraník a Klein.

Pridané 9.5.2010 o 20:11

Dorastenci dosiahli historicky najvyššie víťazstvo

Dorastenci dosiahli historicky najvyššie víťazstvo keď porazili dorastencov Hornej Štubne 26:0 po polčase 12:0. Najlepším strelcom zápasu sa stal Dárius Hrivnák, ktorý vsietil 14 gólov.

Pridané 8.5.2010 o 18:20

Menu STARÁ GARDA

Menu STARÁ GARDA bolo doplnené o obsah. Nájdete v ňom fotky s menami hráčov a funkcionárov, ktorí tvorili históriu Dynama.

Pridané 7.5.2010 o 8:27

Dynamo bodovalo naplno v Sklabini

Po nervóznom zápase si Dynamo zo Sklabine odváža tri body, zvíťazilo 3:2. Na góloch sa podieľali Vladár, T. Koleno a M. Šefraník.

Pridané 3.5.2010 o 10:58

Prehra s lídrom súťaže Dražkovcami

Dražkovce porazili Dynamo rozdielom triedy 3:0. Prvý polčas skončil 0:0 najmä vďaka vynikajúcemu výkonu brankára A. Hrivnáka, ktorý zneškodnil najlepšiemu strelcovi súťaže Rapanovi pokutový kop a vyloženú šancu. Na začiatku druhého polčasu dostalo Dynamo dva rýchle góly, z ktorých sa do konca zápasu nedokázalo spamätať a navyše jeden inkasovalo.

Pridané 18.4.2010 o 19:32

Peter Turčány vyradený do konca sezóny

Peter Turčány si v zápase s Malým Čepčínom pretrhol krížové väzy v kolene. Druhý najlepší strelec bude Dynamu chýbať do konca sezóny.

Pridané 18.4.2010 o 13:23

Dynamo remizovalo s Malým Čepčínom 1:1

Dynamo remizovalo v domácom zápase s Malým Čepčínom 1:1 keď po prvom polčase viedlo 1:0 po góle Čupku ktorému nahrával Turčány. Hostia v druhom polčase vyrovnali skóre napriek tomu, že dohrávali v oslabení bez vylúčeného Kašubu. Dynamo inkasovalo gól po brejku v ktorom sa prejavila skúsenosť Hromadu v pozícii nahrávača.

Pridané 11.4.2010 o 18:42

Prvý jarný zápas mužov v nedeľu 28.3.2010 o 15:00

V prvom jarnom zápase privíta Dynamo na domácej pôde mužstvo Krpelian, tabuľového suseda, ktorého na jeseň porazilo rozdielom triedy.

Pridané 28.3.2010 o 11:22

Tibor Tomahogh, nová posila

Novou posilou Dynama sa stal Tibor Tomahogh, ktorý hrával za Turček.

Pridané 20.3.2010 o 11:19

Fan šál

Dynamo má vlastný fan šál. Prípradní záujemci o šál nech kontaktujú správcov skupiny ŠK Dynamo Diviaky na Facebooku.

Pridané 11.2.2010 o 11:16

Príprava odštartovala výhrou

V sobotu odštartovalo Dynamo prípravné zápasy výhrou nad Hornou Štubňou v pomere 3:1 keď sa do streleckej listiny zapísali Čupka, D. Hrivnák a P. Šefraník. V nedeľu utrpelo Dynamo porážku v pomere 0:5 od mužstva Ľubotíc, účastníka IV. ligy sever východoslovenského futbalového zväzu, ktoré je po jesennej časti na 3. mieste tabuľky.

Pridané 7.2.2010 o 15:09

V nedeľu 7.2.2010 proti TJ Ľubotice

V nedeľu 7.2.2010 odohrá Dynamo doma prípravný zápas proti TJ Ľubotice. Výkop je o 10:00.

Pridané 5.2.2010 o 11:08

Zimná príprava mužov

V rámci zimnej prípravy mužov je naplánovaných štrnásť stretnutí, z ktorých sa všetky až na jednu výnimku odohrajú na domácej pôde. Kompletný rozpis zápasov je uvedený v sekcii Áčkari - Príprava.

Pridané 10.1.2010 o 22:45

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roku 2010

Priaznivcom Dynama ďakujeme za podporu počas celého roku 2009 a všetkým želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roku 2010.

Pridané 22.12.2009 o 18:26

Viktor Krištof opúšťa lavičku Dynama, nahradí ho Jozef Jelluš

Z osobných dôvodov opúšťa lavičku Dynama Viktor Krištof. Ďakujeme pán tréner za kus skvele odvedenej práce!

Pridané 2.12.2009 o 14:47

V poslednom zápase jesene jednoznačné víťazstvo

Dynamo v poslednom zápase jesene deklasovalo Valču v pomere 7:1. Hostia sa mohli cítiť vyhorení a rozbití, presne to zostalo na ihrisku po ich priaznivcoch (viď foto). Za Dynamo skórovali: T. Koleno, Harasník, D. Hrivnák, M. Koleno, Turčány 2 a A. Hrivnák. Celý priebeh zápasu v novej sekcii Áčkari - Textové prenosy.

Pridané 31.10.2009 o 16:42

Upozornenie: Posledný zápas v sobotu 31.10.2009 o 13:30

Posledný zápas jesennej časti odohrá Dynamo v sobotu 31.10.2009 o 13:30 a nie v nedeľu ako bolo pôvodne naplánované. Súperom Dynama bude tabuľkový sused, mužstvo Valče.

Pridané 28.10.2009 o 20:16

Dynamo bez bodu a prvýkrát v sezóne bez streleného gólu

Dynamo prehralo v derby zápase na Dubovom v pomere 1:0. Dynamo prvýkrát v sezóne nestrelilo gól napriek niekoľkým sľubným šanciam. Dorast prehral doma v prípravnom zápase s mužmi Hája v pomere 1:10. Čestný úspech zaznamenal Aďo Pinďák. Viac v novej sekcii Mládežníci - Príprava.

Pridané 25.10.2009 o 17:24

Dynamo opäť remizovalo v domácom zápase

Dynamo remizovalo v domácom zápase so Žabokrekmi 1:1 keď dohrávalo s desiatimi hráčmi (po druhej žltej karte bol vylúčený Gaurík (ml.)) a hostia tesne pred koncom zápasu vyrovnali. Za Dynamo skóroval z 11m Turčány.

Pridané 11.10.2009 o 20:50

Dynamo víťazne na pôde teplického B-mužstva

Muži zvíťazili na pôde teplického B-mužstva v pomere 2:3 keď po prvom polčase prehrávali 2:1. Za Dynamo skórovali Turčány a D. Hrivnák 2.

Pridané 4.10.2009 o 18:48

Prvá remíza mužov v sezóne

Muži remizovali v domácom zápase s Priekopou 2:2. Za Dynamo skórovali Klein (11 m) a Jaroslav Koleno.

Pridané 27.9.2009 o 17:30

Muži bodovali naplno, dorast prehral, žiaci mali voľno

Muži v domácom zápase porazili Sklabiňu v pomere 2:1. Za Dynamo skórovali Tkaczyk a Gaurík (ml.). Za hostí skóroval bývalý hráč Dynama Vácha. Fotogaléria zo zápasu:

Dorast prehral s Malým Čepčínom 1:8. Čestný úspech zaznamenal Rendek.

Pridané 13.9.2009 o 18:52

Muži nešťastne bez bodu, dorast prehral rozdielom triedy

Muži podľahli v domácom zápase Dražkovciam 2:3 napriek tomu, že boli v druhom polčase lepším mužstvom a víťazný gól inkasovali nešťastne po minele domáceho brankára A. Hrivnáka, ktorý chytal až na túto chybu veľmi spoľahlivo. Za Dynamo skórovali Klein a D. Hrivnák. Dorastenci prehrali v derby zápase na pôde Dubového 0:3.

Pridané 30.8.2009 o 18:42

Víkend v znamení vysokých prehier

Víkend nebol pre Dynamo úspešný. Muži prehrali u nováčika na Malom Čepčíne 2:6. Za Dynamo skórovali Čupka a Pádej. Niekoľko fotiek z Malého Čepčína:

Dorastenci prehrali doma s Blatnicou 1:7. Za Dynamo skóroval J. Kopčanský.

Pridané 24.8.2009 o 19:43

Dynamo proti Košťanom víťazne

Dynamo uspelo na domácej pôde, nad Košťanmi vyhralo 4:1. Za Dynamo skórovali D. Hrivnák 2, Klein a Turčány (11 m). Takto to vyzeralo tesne po zápase:

Pridané 17.8.2009 o 21:01

Úspešný vstup do sezóny

Dynamo úspešne vstúpilo do sezóny výhrou 3:0 v Krpeľanoch. Za Dynamo skórovali Čupka 2 a D. Hrivnák.

Pridané 11.8.2009 o 9:07