Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice SLOV-MATIC s.r.o. Synot Tip a.s.
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Technologický partner: ONDRÚŠ SOFTWARE s. r. o.
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter

Štefan Kviatkovský INTEX - stavebná činnosť, drevostavby a záhradná architektúra

ÁČKARI - I. QUICK trieda TFZ

Jesenná časť

1. kolo: 8.8.2010 o 16:30

Krpeľany – Diviaky 1:0 (1:0)

Prvú šancu mali domáci. V 11. min. Jančovu strelu A. Hrivnák s námahou vyrazil a loptu smerujúcu do brány hostia v poslednej chvíli odkopli. V 33. min. sa už ale zverenci Mačta radovali, keď Kučma si kľučkou položil brankára a s prehľadom rozvlnil sieť.

Po prestávke mohli domáci niekoľkokrát poistiť svoje vedenie, ale tutovky Mačta, Vojta a Janča ostali nevyužité. Krpeľany to mohlo mrzieť, pretože v 73. min. boli Diviaky blízko k vyrovnaniu. Loptu tancujúcu na čiare Dérer odpálil do bezpečia.

Góly: Kučma

Krpeľany: D. Vojt - Hajas, Volna, Vaňko, R. Vojt, Král (Mačto), Badáň, Jančo, Dérer (Janota), Kučma, M. Vojt (Krajinčiak)

Diviaky: A. Hrivnák - Pádej, P. Šefraník, Klein, M. Šefraník (Š. Kviatkovský), Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Húšťa (Vladár), Gaurík ml., D. Hrivnák

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 31

2. kolo: 15.8.2010 o 16:30

Diviaky – Dubové 0:1 (0:0)

Stretnutie odložené pre nespôsobilý terén, dohrávané 1.9.2010 o 15:30.

Góly: P. Vereš

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 35

3. kolo: 21.8.2010 o 16:00

Turčianske Teplice B – Diviaky 3:0 (1:0)

V prestížnom susedskom derby ťahala od úvodu za dlhší koniec povrazu rezerva Aquy. Výsledkom jej aktivity bol v 32. min. gól Biščáka, ktorý dotiahol do úspešného konca peknú krídelnú akciu Paľovčíka. Domáci mali v prvom dejstve ešte tri dobré príležitosti, naopak, hostia sa pred odchodom do šatní dostali len do jednej stopercentnej šance.

Štart do druhého dejstva Tepličanom vyšiel a hneď na jeho začiatku využil Šolcov presný center Repáň. V nasledujúcich minútach domáci futbalisti kontrolovali priebeh a ich zaslúžené víťazstvo uzavrel desať minút pred záverečným hvizdom svojim druhým presným zásahom v stretnutí Repáň.

Góly: Repáň 2 a Biščák

Turčianske Teplice B: Hanzel – Hus, Ďanovský, Svitek, Repáň, Rešetár (Kružlic), Paľovčík, Šperla (Karas), Biščák (Saniga), Očkaj, Šolc

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Klein, M. Šefraník, Čupka, M. Kviatkovský, Tkaczyk, Gaurík ml., D. Hrivnák, P. Šefraník (Tomahogh)

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 33

4. kolo: 29.8.2010 o 16:00

Diviaky – Necpaly 2:2 (1:1)

Hostia prekvapili domácich umnou taktickou hrou podporenou dôrazom a pohyblivosťou. Navyše, Diviaky mali aj smolu, pretože v 30. min. si nešťastne strelili vlastný gól. Dynamu sa však ešte dve minúty pred prestávkou zásluhou D. Hrivnáka podarilo vyrovnať.

V druhom polčase sa dianie na ihrisku nezmenilo. Hostia boli aktívnejší a v polovici druhého polčasu sa opäť ujali vedenia, keď chybu Dynama potrestal S. Kalnický. Bod domácim zachránil Klein, ktorý v 78. min. premenil pokutový kop.

Góly: D. Hrivnák a Klein (11m), resp. vlastný a S. Kalnický

Diviaky: A. Hrivnák – Klein, M. Kviatkovský, Pádej, P. Šefraník (Kubatka), Čupka, Jar. Koleno, T. Koleno (Tkaczyk), Š. Kviatkovský (Vladár), Gaurík ml., D. Hrivnák

Necpaly: Dianovský – J. Kňazko, Roháčik, Staník, Frolo (V. Kňazko), Pádej, Mazurák, Keveš, Zelník, Kalnický, Grajciar (Taraba)

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 34

5. kolo: 5.9.2010 o 15:30

Bystrička – Diviaky 1:2 (0:2)

Dynamo zaskočilo lídra súťaže aktívnou hrou, ale boli to domáci, ktorí ako prví mohli otvoriť skóre. V 15. min išiel sám na brankára Hanuliak, no trafil iba vybiehajúceho brankára. Hostia boli v zakončení presnejší a v 29. min ich D. Hrivnák poslal do vedenia. Už o dve minúty mohol Slovan vyrovnať, loptu tancujúcu na čiare však Diviačania odkopli do bezpečia. V čase, keď sa už hráči chystali do šatní, prišiel druhý gól. Chybu domáceho stopéra potrestal Tkaczyk.

V druhom polčase sa hosťom darilo kúskovať hru. Domáci Hanuliak si síce v 77. min vytvoril gólovú šancu, no v koncovke nepochodil. Zverenci trénera Šefčíka sa tak dočkali až v samom závere, keď jedenástku premenil Rakyta. V nadstavenom čase mohol domácim vybojovať bod Hanuliak, no skórovať mu súdené nebolo. Brankár A. Hrivnák svojich podržal.

Góly: Rakyta (11m), resp. D. Hrivnák a Tkaczyk

Bystrička: Cupan - Košút, Bielik, Remeň (Mitiľ), Blažek, Paško (Sirek), Človiečik, Baláž (Štefánek), Kovanič, Hanuliak, Rakyta

Diviaky: A. Hrivnák - Pádej, Klein, Jelluš (Šefraník), T. Koleno, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský (Kubatka), Tkaczyk, Gaurík ml. (Š. Kviatkovský), D. Hrivnák

6. kolo: 12.9.2010 o 15:30

Diviaky – Sklabiňa 1:2 (0:1)

Líder súťaže bol futbalovejší a od začiatku mal viac z hry. V 18. min sa ujal vedenia, keď Horňák zblízka prekonal A. Hrivnáka. Ten druhykrát kapituloval aj v 64. min. Domáci gólman, inak najlepší hráč Dynama, prvú Markovičovu strelu ešte stihol vyraziť, ale na dorážku už nestihol zareagovať. Zverenci trénera Krištofa zdramatizovali zápas v 84. min, keď sa presne mierenou hlavičkou presadil striedajúci Kubatka. To bolo ale všetko.

Góly: Kubatka, resp. Horňák a Markovič

Diviaky: A. Hrivnák - Pádej, Klein, Jelluš, T. Koleno (Kubatka), Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Tkaczyk (Vladár), Gaurík ml. (Š. Kviatkovský), D. Hrivnák

Sklabiňa: Jadroň - J. Blizniak, Ľ. Blizniak (Debnář), Báthory, Bambúšek, Truchlík, Horňák, Markovič, Fučela, Lörinc (Vácha), Kováč (Žilák)

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 36

7. kolo: 19.9.2010 o 15:00

Žabokreky – Diviaky 1:1 (1:0)

Domáci začali útočne a hneď svoj prvý rýchly protiútok premenili na strelenie gólu, kotrého autorom bol Kysel. Slovan bol aj naďalej útočnejším mužstvom a do konca polčasu si vypracoval ďalšie šance, no strelecká nemohúcnosť, ktorá ho sprevádza od úvodu súťaže, zapríčinila, že skóre sa už do prestávky nemenilo.

V druhom polčase Žabokrečania pokračovali v útočení, no ale už ani hostia v tomto smere nezaostávali. Ich snaha o vyrovnanie slávila úspech v nadstavenom čase. Jeden z domácich hráčov sa snažil loptu smerujúcu do brány odkopnúť do bezpečia, no trafil nešťastne M. Šefraníka a bolo 1:1.

Góly: Kysel, resp. M. Šefraník

Žabokreky: Štefánik - Javornický (Štefanides), Gállik, P. Kalnický (Svrček), Wänke, Jariabka, Ďanovský, Kysel, Kulich, Horník, M. Kalnický

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Klein, Húšťa (M. Šefraník), Kubatka, J. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Tkaczyk (Jelluš), Š. Kviatkovský (Gaurík ml.), D. Hrivnák

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 37

8. kolo: 26.9.2010 o 15:00

Diviaky – Mošovce 2:2 (0:0)

Prvá polhodina sa niesla v znamení ofenzívy domácich, kotrí však z piatich šancí neskórovali ani raz. Dve príležitosti mali aj hostia, no tiež nenašli pokoj v koncovke.

Po zmene strán už góly padali. O prvý sa v 51. min. po rohovom kope postaral striedajúci Š. Kviatkovský. Nováčik o štyri minúty vyrovnal Petrovičom, ktorý po rohu k bližšej žrdi bol v správnom čase na správnom mieste. V 77. min. sa hostia dokonca ujali vedenia, keď hrajúci tréner Vitek strelou pod brvno obrátil výsledok.

Body sa však nakoniec delili, už o tri minúty sa v neprehľadnej situácii najlepšie zorientoval Š. Kviatkovský.

Góly: Š. Kviatkovský 2, resp. Petrovič a Vitek

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Klein, Húšťa (Tkaczyk), J. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, T. Koleno (M. Šefraník), Gaurík ml., D. Hrivnák (Š. Kviatkovský)

Mošovce: Plešo – Záborský, Thomka, Ďanovský, Lúdik, Šavol, Petrovič (Miškoci), Ličko, Zubáň, Ertel (Vlas), Vitek

Zdroj: MY TURČIANSKE TEPLICE / ČÍSLO 38

9. kolo: 3.10.2010 o 14:30

Valča – Diviaky 1:0 (0:0)

Hostia mali počas celého zápasu viac z hry, ale napriek viacerým šanciam gól nedali. Dokonca ani z troch samostatných nájazdov. Domáci trpezlivo čakali na svoju príležitosť. Tá prišla v 85. min. Valčania zahrávali rohový kop a hlavička Jesenského im zabezpečila stopercentný bodový zásah.

Góly: Jesenský

Valča: Burda – Štancel (Rafaj), Škoda, Jesenský, Cíger (Oravec), Gomola, Urmín, Škuta (Gloss), Valko, Romančík, Noga

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Klein, Húšťa (Š. Kviatkovský), Kubatka, J. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, T. Koleno, Gaurík ml. (Tkaczyk), D. Hrivnák (M. Šefraník)

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 39

10. kolo: 10.10.2010 o 14:30

Diviaky – Priekopa 5:0 (2:0)

Dynamo sa strelecky prebudilo, pričom základy svojho dôležitého víťazstva položilo už v prvom polčase. Prvú šancu však mali hostia, Pitoňákovu hlavičku bravúrne vyrazil na roh A. Hrivnák. Potom už úradovali iba domáci. V 26. min. sa pred Hiadlovským dorážkou presadil M. Kviatkovský. Na 2:0 tesne pred prestávkou po nájazde zvyšoval Š. Kviatkovský.

Po zmene strán odpor hostí zlomili pokutové kopy. Obidva premenil M. Kviatkovský. V závere sa ešte v pokutovom území uvoľnil Gaurík ml. a strelou k žrdi zavŕšil vysoké víťazstvo zverencov trénera Krištofa.

Góly: M. Kviatkovský 3 (2 z 11m), Š. Kviatkovský a Gaurík ml.

Diviaky: A. Hrivnák (Ursíny) - Pádej, Š. Kviatkovský, Húšťa (D. Hrivnák), Kubatka, J. Koleno, Čupka, T. Koleno (M. Šefraník), Gaurík ml., Tkaczyk, M. Kviatkovský

Priekopa: Hiadlovský - J. Lukášik, Prjevara, Konček, Machovič, Holdoš, F. Lukášik, Junas, Pitoňák, Moravčík

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 40

11. kolo: 17.10.2010 o 14:00

Blatnica – Diviaky 0:6 (0:3)

Zápas sa niesol v znamení hostí, pričom domáci si za 90 minút nevytvorili ani jednu vážnejšiu šancu. Naopak, Dynamo ich malo dosť a tri v prvom polčase aj využilo.

Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase. Zverenci trénera Viktora Krištofa sa s jasným vedením neuspokojili a naďalej trápili odovzdaného súpera. Dynamo ho vôbec nešetrilo a ďalšími troma presnými zásahmi ho položilo na kolená.

Góly: Pádej, Š. Kviatkovský, D. Hrivnák, T. Koleno 2, vlastný

Blatnica: Fontány – Medvecký, Sklenár, Škuta, Baranček, Pentek, Hydeg, Kozák, Ďuris, Baka (Kubačka), M. Kalnický

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej (Klein), Š. Kviatkovský (M. Šefraník), Tkaczyk, Kubatka, J. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, T. Koleno, Gaurík ml. (Húšťa), D. Hrivnák

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 41

12. kolo: 24.10.2010 o 14:00

Trebostovo – Diviaky 2:0 (0:0)

V šachovej partii sa v prvom polčase súperi navzájom pozorne strážili, a tak šancí na skórovanie veľa nebolo. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, z hernej prevahy však nič nevyťažili. Domáci postupne hru vyrovnali a začali sa častejšie dostávať pred Hrivnákovu bránu. V koncovke sa však tiež dlho nevedeli presadiť. Nakoniec o troch bodoch pre Trebostovčanov rozhodol pokutový kop, ktorý po faule na Smutného premenil Ľ. Lukášik. Za protesty proti rozhodnutiu rozhodcu boli vylúčení hosťujúci Gaurík ml.Kubatka. Domáci presilovku využili v nadstavenom čase, ich víťazstvo poisťoval Šťastniak.

Góly: Ľ. Lukášik (11m) a Šťastniak

Trebostovo: Štrba – Javorka, M. Lukašík, Mažári (Šťastniak), Veterník, Ľ. Lukášik, Kučírek, Kulašiak (Polák), Porubčanský, Smutný, Trimaj

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Š. Kviatkovský (M. Šefraník), Húšťa (Ján Koleno), Tkaczyk, Kubatka, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, T. Koleno, D. Hrivnák

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 42

13. kolo: 31.10.2010 o 14:00

Diviaky – Košťany 2:0 (1:0)

Domáci sa proti lídrovi súťaže vytiahli a s jesennou časťou sa lúčili najlepším výkonom v sezóne. Dynamo k plnému bodovému zisku nasmeroval M. Kviatkovský, ktorý po faule na D. Hrivnáka v 7. min. premenil jedenástku. V ďalšom priebehu prvého polčasu si Krištofovi zverenci neustálou aktivitou vypracovali ďalšie príležitosti, no žiadnu z nich sa im už nepodarilo premeniť. V druhom polčase zvýšili tempo hry aj hostia, ktorí mohli niekoľkokrát vyrovnať. Za to, že sa tak nestalo, môžu domáci ďakovať brankárovi A. Hrivnákovi, ktorý si aj v ťažkých situáciách dokázal udržať čisté konto. Víťazstvo futbalistov z horného Turca poistil v 53. min. T. Koleno, ktorému prihrával Húšťa.

Góly: M. Kviatkovský (11m) a T. Koleno

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Š. Kviatkovský (Tkaczyk), Klein, Húšťa, J. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, T. Koleno, M. Šefraník (Turčány), D. Hrivnák (M. Koleno)

Košťany: Krkoša – Golský, Sobkuliak (Pavlovič), M. Wehle, Kijonka, Bujna (Kubík), Zigo, Déry, Martinček, Rohoň, R. Wehle (Kotlár)

Zdroj: MY TURČIANSKE NOVINY / ČÍSLO 43

Jarná časť

14. kolo: 27.3.2011 o 15:00

Diviaky – Krpeľany 2:1 (1:1)

Domáci vyhrali až gólom v nadstavenom čase, hoci o troch bodoch mohli rozhodnúť už v prvom polčase. To by však museli premeniť viaceré svoje príležitosti. Napríklad R. Ursíny nepremenil samostatný nájazd, Klein potom trafil žrď a neskôr spálil aj ďalšiu tutovku, keď z piatich metrov netrafil bránu. Zákonite udrelo na druhej strane, v 37. min. sa po Badáňovej hlavičke hostia ujali vedenia. Dynamo odpovedalo v 44. min., o vyrovnanie sa strelou spoza šestnástky postaral Čupka.

Druhý polčas za veľa nestál. Jediným svetlým okamihom bol až gól D. Hrivnáka, ktorý zužitkoval dlhý výkop domáceho brankára A. Hrivnáka.

Góly: Čupka a D. Hrivnák, resp. Badáň

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Š. Kviatkovský, Klein, Kubík, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský (M. Šefraník), R. Ursíny, Lukáč (Turčány – Tkaczyk), D. Hrivnák

Krpeľany: A. Kráľ (Sajdák) – Hajas, Volna, M. Vaňko, R. Vojt, Šeregely, Fečko, Jančo, Krajinčák (Janota – Ľ. Kráľ), Mačto, Badáň

15. kolo: 3.4.2011 o 15:30

Dubové – Diviaky 0:1 (0:1)

Derby začali domáci náporom, z ktorého však nič nevyťažili. Naopak, úspešnejší boli hostia, ktorí sa v 16. min. dostali do jednogólového trháku. K odrazenej lopte sa dostal D. Hrivnák a nekompromisne ju poslal do siete.

Dynamo mohlo ešte v 75. min. zvýšiť svoj náskok, no D. Hrivnák tentoraz už svoju príležitosť nepremenil.

Góly: D. Hrivnák

Dubové: P. Lettrich – Saniga, Žubor, Očkaj, D. Hrivnák, Kamien, Tencer, Jelenčík (Virteľ), Karas, Plica, Biščák (Kováč)

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, Ďanovský, Klein, Kubík, Jar. Koleno, Čupka (Š. Kviatkovský), M. Kviatkovský, R. Ursíny, M. Tkaczyk (M. Šefraník), D. Hrivnák (Gaurík ml.)

16. kolo: 10.4.2011 o 15:30

Diviaky majú voľno

17. kolo: 17.4.2011 o 16:00

Necpaly – Diviaky 1:0 (1:0)

V 7. min. využil Ľ. Mazurák zaváhanie hosťujúcej obrany, keď šikovnou prihrávkou do uličky našiel M. Mazuráka, ktorý sám zoči-voči Hrivnákovi nezaváhal. V ďalšom priebehu prvého polčasu bola hra vyrovnaná, šance sa striedali na oboch stranách, no skóre sa už do prestávky nezmenilo.

V druhom polčase malo Dynamo územnú prevahu. Zatlačilo súpera na jeho polovicu, ale k vyrovnaniu to napriek viacerým šanciam, ktoré likvidoval výborný Keveš, neviedlo. Na tesnom výsledku nič nezmenili ani brejkové situácie domácich, ktorými ohrozovali hostí.

Góly: M. Mazurák

Necpaly: V. Keveš – J. Keveš (J. Dolník), P. Roháčik, Hanzel, Kňazko (Frolo), Staník, I. Roháčik, Ľ. Mazurák, P. Dolník (Taraba), Pádej

Diviaky: A. Hrivnák – J. Ursíny, Ďanovský, Kubík, Jar. Koleno, Čupka (Pádej), Turčány (M. Kviatkovský), R. Ursíny, M. Tkaczyk, D. Hrivnák (Š. Kviatkovský)

18. kolo: 24.4.2011 o 16:00

Diviaky – Bystrička 1:0 (1:0)

Domáci mali v prvom polčase miernu prevahu, ktorú na gól pretavili v 15. min. Na Gauríkov rohový kop najlepšie zareagoval Turčány a po jeho hlavičke sa diváci mohli radovať. V 33. min striedajúci brankár Štefánek st. zázračne zabránil zvýšeniu náskoku domácich. Hostia sa prebudili v závere polčasu, no sľubne rozvíjajúcu sa akciu nedotiahli do úspešného konca.

V druhom polčase mal Slovan viac gólových príležitostí, avšak ani jednu nevyužil. Víťazstvo domácich mohol ešte poistiť M. Kviatkovský, no v 62. ani v 80. min neskončila lopta po jeho príležitostiach v sieti.

Góly: Turčány

Diviaky: M. Ursíny – Pádej, R. Ursíny, Klein, J. Ursíny, Jar. Koleno, Gaurík ml. (J. Tkaczyk), M. Kviatkovský, Turčány, M. Tkaczyk (M. Šefraník), D. Hrivnák (T. Koleno)

Bystrička: M. Košút (Štefánek st.) – S. Košút, Kovanič, Remeň, Blažek, Dolník, Človiečik, Greško (Marko), Blaško, Hanuliak, Štefánek ml.

19. kolo: 1.5.2011 o 16:30

Sklabiňa – Diviaky 1:1 (1:1)

V 10. min prvú šancu zápasu nevyužil hosťujúci M. Kviatkovský, ktorý opečiatkoval žrď. O dve minúty spálil tutovku i domáci Žilák. V 13. min však už center Turčányho využil D. Hrivnák a hostia sa ujali vedenia. Domáci odpovedali bleskovo už o tri minúty, prihrávku Jančoviča zúžitkoval Ľ. Blizniak. Potom sa už hra odohrávala len medzi šestnástkami a za pozorné obrany sa útočníci oboch mužstiev nedostali.

Góly: Ľ. Blizniak, resp. D. Hrivnák

Sklabiňa: Jadroň – J. Blizniak, Ľ. Blizniak (Klinčúch), Báthory, Lacek, Macek, Markovič, Kováč (Žulko), Fučela, Žilák, Jančovič

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, J. Ursíny, Kubík, R. Ursíny, Jar. Koleno, J. Tkaczyk (P. Šefraník), M. Kviatkovský, Turčány (M. Šefraník), Š. Kviatkovský, D. Hrivnák

20. kolo: 8.5.2011 o 16:30

Diviaky – Žabokreky 3:3 (1:3)

Domáci aj napriek tomu, že dali štyri góly, vybojovali len bod. Už v 2. min. sa po dlhom aute do šestnástky k lopte dostal Ďanovský a poslal hostí do vedenia. V 15. min. zvyšoval náskok hostí Maruniak, ktorého našla centrovaná lopta. Už o minútu dal po samostatnej akcii kontaktný gól M. Tkaczyk. Dynamo po ňom pridalo, no šance nedokázalo premeniť. Naopak, v 42. min. si domáci dali vlastný gól a Slovan znovu viedol o dva góly. V druhom polčase hráči Dynama zahadzovali jednu šancu za druhou a až v 73. min. strela Čupku z hranice pokutového územia skončila za chrbtom brankára Štefánika. Vyrovnať sa domácim podarilo v 88. min., keď nariadený pokutový kop za faul v šestnástke premenil M. Kviatkovský.

Góly: M. Tkaczyk, Čupka a M. Kviatkovský (pok. kop), resp. Ďanovský, Maruniak a vlastný

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, J. Ursíny (Húšťa), Š. Kviatkovský, Kubík, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Turčány (Klein), R. Ursíny, D. Hrivnák (M. Tkaczyk)

Žabokreky: Štefánik – Líška, Gállik, Bielický, Jesenský (Bednář), D. Kalnický (S. Štefanides), Ďanovský, Kysel (Majerčík), Maruniak, Horník, M. Kalnický

21. kolo: 15.5.2011 o 16:30

Mošovce – Diviaky 5:0 (3:0)

Vitekovci sa zodpovedne pripravili na zápas a svoje víťazné ambície začali napĺňať už v 3. min., keď Fazika peknou strelou z priameho kopu trafil horný kút súperovej brány. V 15. min. brankár hostí fauloval Petroviča a Martin Šavol pokutový kop bezpečne premenil. V 28. min. vyhrávali domáci už 3:0, po ideálnej prihrávke A. Ďanovského skóroval Záborský. Mošovčania v druhom polčase síce zvoľnili tempo, no v 55. min. po individuálnej akcii Faziku prikrášľoval ich náskok A. Ďanovský. Posledné slovo patrilo v 70. min. Lehotskému, ktorý dokonal debakel Dynama.

Góly: Fazika, Martin Šavol (pok. kop), Záborský, A. Ďanovský a Lehotský

Mošovce: Plešo – Záborský, M. Ďanovský, M. Petrovič st., Lúdik, A. Ďanovský (Vlas), Lehotský, Fazika, Ličko, Martin Šavol (Miškóci), Vitek (Zubáň)

Diviaky: M. Ursíny – Pádej (Húšťa), R. Ursíny, Klein (Gaurík), Kubík, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Turčány, Š. Kviatkovský (J. Tkaczyk), M. Tkaczyk

22. kolo: 22.5.2011 o 17:00

Diviaky – Valča 5:2 (1:2)

Dynamo začalo bez rešpektu a už v 5. min. po strele Ďanovského z 25 m pomohla Valčanom žrď. Následne prišli aj ďalšie šance a zdalo sa, že zápas bude mať jednoznačný priebeh. No opak bol pravdou, hostia po chybách domácej obrany v 25. min. prekvapujúco vyhrávali už 2:0, keď sa najprv v 11. min. presadil P. Cíger a potom i Škuta. Diviačania sa však nepriaznivým stavom nedali zaskočiť a ešte do prestávky im iskierku nádeje kontaktným gólom zapálil v 34. min. M. Kviatkovský.

Päť minút po prestávke ten istý hráč vyrovnal a v 62. min. už domáci viedli po góle Turčányho, ktorému pekne prihral Š. Kviatkovský. V 89. min. sa na ihrisko dostal M. Šefraník a gólmi v 90. a 92. min. stanovil konečný účet zápasu. Hostí od vyššej prehry zachránil brankár Romančík a neschopnosť domácich hráčov premieňať gólové šance.

Góly: M. Kviatkovský a M. Šefraník po 2 a Turčány, resp. P. Cíger a Škuta

Diviaky: M. Ursíny (A. Hrivnák) – Pádej, R. Ursíny, Húšťa (P. Šefraník), Ďanovský, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský (M. Šefraník), Turčány, Gaurík, Š. Kviatkovský

Valča: Romančík – Kapusta, Škoda (Jesenský), M. Cíger, P. Cíger, Škuta, Červeň, Mucha, Valko, Mičian (Urmin), Noga

23. kolo: 29.5.2011 o 17:00

Priekopa – Diviaky 1:6 (1:3)

Posledný celok tabuľky začal aktívne a do 20. min bol lepším mužstvom na ihrisku. Okrem gólu Jančiaka mohli domáci pridať i ďalšie, no svoje príležitosti už nepremenili. S pribúdajúcim časom Priekopčanom ubúdali sily, z čoho ťažilo Dynamo, ktoré tromi presnými zásahmi dokonale otočilo výsledok.

V druhom dejstve hostia nielenže kontrolovali výsledok, ale ho aj ďalšími tromi gólmi ešte prikrášlili.

Góly: Jančiak, resp. M. Kviatkovský 3 (1 z pok. kopu), Gaurík, Š. Kviatkovský a R. Ursíny

Priekopa: Poništ – J. Lukašík, Jančiak (Végh), Kondek, Konček, Kučera, F. Lukašík (Kľačan), Siráň, Hudec, Kľučinec, Prievara

Diviaky: A. Hrivnák – Húšťa, R. Ursíny, Klein (M. Šefraník), Kubík (P. Šefraník), Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Turčány, Gaurík, Š. Kviatkovský (J. Ursíny)

24. kolo: 5.6.2011 o 17:00

Diviaky – Blatnica 1:0 (1:0)

Prvú šancu mali domáci v 15. min, no hlavička Turčányho po rohu skončila veďla brány. Z protiútoku pohrozil Privitzer, ale brankár A. Hrivnák jeho strelu z 10 m vyrazil na roh. V 28. min bol v šestnástke hostí faulovaný Gaurík a nariadený pokutový kop bez problémov premenil M. Kviatkovský.

V druhom polčase mali prvú šancu hostia, no A. Hrivnák bol opäť na svojom mieste a loptu za chrbát nepustil. Potom sa až do konca zápasu hra prelievala z jednej strany na druhú. Šance mali obidve mužstvá, no domáci triafali mimo brány a Blatničania zas nedokázali nájsť recept na prekonanie výborného A. Hrivnáka.

Góly: M. Kviatkovský (pok. kop)

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, R. Ursíny, Klein, J. Ursíny, Jar. Koleno, Húšťa (M. Šefraník), M. Kviatkovský, Turčány (P. Šefraník), Gaurík, Š. Kviatkovský (D. Hrivnák)

Blatnica: Francúz – Jelluš, Popluhár, Škuta (Baka), Baranček, Schmidt, Privitzer, Sklenár, Hideg (Fontáni), Šolc (Ďanovský), Kalnický

25. kolo: 12.6.2011 o 17:00

Diviaky – Trebostovo 1:0 (0:0)

Dlho to vyzeralo na bezgólovú remízu. Keď už sa zdalo, že sa do čierneho nikto netrafí, prišlo nečakané rozuzlenie. V 90. min sa po Gauríkovej akcii k lopte dostal striedajúci D. Hrivnák, ktorý z päťky nemal problém dostať loptu do siete.

Celý zápas bol obojstranne opatrný, zväčša sa odohrával v strede ihriska. Brankári veľa práce nemali, napríklad hostia museli na svoju prvú vážnejšiu strelu medzi žrde čakať až do 88. min. Na mužstvo, ktoré chcelo zaútočiť na líderskú pozíciu to bolo málo.

Diviaky: A. Hrivnák – Kubík, R. Ursíny (Húšťa), Klein, Ďanovský, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Turčány (P. Šefraník), Gaurík, Š. Kviatkovský (D. Hrivnák)

Trebostovo: Petráň – Trimaj, Štastniak, Líška, Výbošťok, Kučírek, Ruttkay, A. Lukášik, D. Lukášik, Stehlík (Kľak), Porubčanský

26. kolo: 19.6.2011 o 17:00

Košťany nad Turcom – Diviaky 2:0 (0:0)

Domáci začali náporom a už v úvodnej minúte mohol otvoriť skóre R. Wehle. Jeho koncovka z dobrej pozície ale tesne minula cieľ. S pribúdajúcim časom sa hra vyrovnala a k slovu sa dostali aj hostia. Vytvorili si niekoľko výborných šancí, no recept na výborného Čordáša nenašli.

Po zmene strán Košťany zvýšili ofenzívne snaženie. V 72. min strelou z pomerne veľkého uhla prestrelil A. Hrivnáka Rohoň. Potom už Diviaky museli vrhnúť všetky sily do útoku. Pozorná obrana súpera na čele s Čordášom však odolala. Navyše, v poslednej minúte sa do brejku dostal Martinček a rutinérsky upravil na konečných 2:0.

Góly: Rohoň a Martinček

Košťany nad Turcom: Čordáš – Rusnák, Melník, Golský, M. Krkoša (Sobkuliak), Bujna (Kotlár), Zigo, M. Wehle, Martinček, R. Wehle (Bandyk), Rohoň

Diviaky: A. Hrivnák – Pádej, R. Ursíny, Húšťa (P. Šefraník), Kubík, Jar. Koleno, Čupka, M. Kviatkovský, Turčány, Š. Kviatkovský (M. Šefraník), D. Hrivnák