Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Reštaurácia Novstav - stravovanie


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vypadávajúci

Hierarchia vypadávajúcich mužstiev zo súťaží riadených

  • Slovenským futbalovým zväzom
    • II. LIGA
  • Stredoslovenským futbalovým zväzom
    • TIPOS III.LIGA SKUPINA STRED
    • IV.LIGA SKUPINA SEVER
    • V.LIGA SKUPINA B
  • Turčianskym futbalovým zväzom
    • I. QUICK TRIEDA
    • II. QUICK TRIEDA

Stav ku 31.10.2016 počíta s tým, že víťaž skupín II. ligy o udržianie neuspeje v baráži s posledným zo skupiny II. ligy o postup.


***** II. LIGA *****

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. FC VSS Košice
      2. Partizán Bardejov
      3. FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
      4. MFK Lokomotíva Zvolen
      5. FK Poprad
      6. MFK Tatran Liptovský Mikuláš
      7. ŠKF Sereď
      8. MFK Skalica
      9. FC Nitra
      10. FC Spartak Trnava B
      11. FC ŠTK 1914 Šamorín
      12. MŠK Žilina B

      + postupujú štyria TIPOS III. liga Bratislava, TIPOS III. liga ZsFZ, 
      TIPOS III.liga skupina STRED, III.liga Východ dospelí VsFZ

   --- ZOSTUPUJÚCI ---

      FK Spišská Nová Ves
      FK Haniska
      MŠK Rimavská Sobota
      ŠK Odeva Lipany
      AFC Nové Mesto nad Váhom
      FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
      ŠK Slovan Bratislava futbal B
      MŠK FOMAT Martin
      ŠK Svätý Jur
      FK Dukla Banská Bystrica



***** TIPOS III.LIGA SKUPINA STRED *****

   --- POSTUPUJÚCI ---

      ŠKM Liptovský Hrádok

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. MŠK Rimavská Sobota
      2. FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
      3. MŠK FOMAT Martin
      4. FK Dukla Banská Bystrica
      5. MŠK Námestovo
      6. TJ Stráža
      7. TJ Baník Kalinovo
      8. MFK ŽARNOVICA
      9. ŽP Šport Podbrezová B
      10. TJ ŠK Kremnička
      11. FK Čadca
      12. MFK Nová Baňa
      13. TJ Tatran Krásno nad Kysucou
      14. ŠK NOVOHRAD Lučenec

      + postupujú dvaja IV.LIGA SKUPINA SEVER, IV.LIGA SKUPINA JUH

   --- ZOSTUPUJÚCI ---

      TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
      MFK Detva
      FTC Fiľakovo
      OFK Teplička nad Váhom
      ŠK Javorník Makov



***** IV.LIGA SKUPINA SEVER *****

   --- POSTUPUJÚCI ---

      OŠK Baník Stráňavy

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
      2. OFK Teplička nad Váhom
      3. ŠK Javorník Makov
      4. FK Slávia Staškov
      5. TJ Tatran Oravské Veselé
      6. TJ Družstevník Belá - Dulice
      7. ŠK Závažná Poruba
      8. FK Slovan Trstená
      9. ŠK Tvrdošín
      10. TJ Jednota Bánová
      11. ŠK Dynamo Diviaky
      12. MFK Dolný Kubín

      + postupujú dvaja V.LIGA SKUPINA A, V.LIGA SKUPINA B

   --- ZOSTUPUJÚCI ---

      OŠK Rosina
      ŠK Turčianska Štiavnička
      MŠK Kysucké Nové Mesto
      MFK Bytča



***** V.LIGA SKUPINA B *****

   --- POSTUPUJÚCI ---

      TJ Družstevník Oravská Poruba

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. ŠK Turčianska Štiavnička
      2. MŠK FOMAT Martin B
      3. OŠK BEŠEŇOVÁ
      4. FK Slovan Žabokreky
      5. FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
      6. Oravan Oravská Jasenica
      7. TJ Družstevník Blatnica
      8. TJ Tatran Chlebnice
      9. ŠK Olympia Bobrov
      10. 1. OFC Liptovské Sliače
      11. FK Nižná

      + postupujú traja LFZ Liptovský Mikuláš, Oravský futbalový zväz, 
      Turčiansky futbalový zväz

   --- ZOSTUPUJÚCI ---

      TJ Máj Ružomberok-Černová
      ATTACK Vrútky
      FC Tatran Kláštor pod Znievom



***** I. QUICK TRIEDA *****

   --- POSTUPUJÚCI ---

      TJ Družstevník Dražkovce

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. ATTACK Vrútky
      2. FC Tatran Kláštor pod Znievom
      3. MŠK Turany
      4. TJ Družstevník Dubové
      5. FK Trebostovo
      6. FO Tatran Sučany
      7. MFK Tepličan
      8. TJ IDOP Lipovec
      9. TJ Dynamo Príbovce
      10. TJ Družstevník Ďanová
      11. TJ ŠK Drienok Mošovce
      12. TJ Slovan Bystrička
      13. TJ Žiara Horná Štubňa

      + postupuje jeden II. QUICK TRIEDA - TFZ

   --- ZOSTUPUJÚCI ---

      TJ Družba Malý Čepčín
      TJ Družstevník Sklabiňa pri Martine



***** II. QUICK TRIEDA *****

   --- POSTUPUJÚCI ---

      TJ Dynamo Krpeľany

   --- ÚČASTNÍCI NOVÁ SEZÓNA ---

      1. TJ Družba Malý Čepčín
      2. TJ Družstevník Sklabiňa pri Martine
      3. TJ Družstevník Valča
      4. TJ Družstevník Belá - Dulice B
      5. OFK Slovenské Pravno
      6. TJ Družstevník Háj
      7. TJ Družstevník Slovany
      8. TJ Turčan Košťany
      9. TJ Tatran Turček
      10. ŠK Turčianska Štiavnička B
      11. TJ Turčianske Kľačany