Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Peter Miazdra - montáž elektrických zariadení a bleskozvodov


>>> MLÁDEŽ <<<

NÁDEJE - vyžrebovanie súťaže

Jesenná časť


1. kolo: 18.8.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Valča- Malý Čepčín
Turčianske Teplice- Kláštor pod Znievom
Príbovce- Mošovce
volný lós- Diviaky
Slovenské Pravno- Horná Štubňa

 

2. kolo: 25.8.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Horná Štubňa
Diviaky- Slovenské Pravno
Mošovce- volný lós
Kláštor pod Znievom- Príbovce
Valča- Turčianske Teplice

 

3. kolo: 1.9.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Turčianske Teplice- Malý Čepčín
Príbovce- Valča
volný lós- Kláštor pod Znievom
Slovenské Pravno- Mošovce
Horná Štubňa- Diviaky

 

4. kolo: 8.9.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Diviaky
Mošovce- Horná Štubňa
Kláštor pod Znievom- Slovenské Pravno
Valča- volný lós
Turčianske Teplice- Príbovce

 

5. kolo: 15.9.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Príbovce- Malý Čepčín
volný lós- Turčianske Teplice
Slovenské Pravno- Valča
Horná Štubňa- Kláštor pod Znievom
Diviaky- Mošovce

 

6. kolo: 22.9.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Mošovce
Kláštor pod Znievom- Diviaky
Valča- Horná Štubňa
Turčianske Teplice- Slovenské Pravno
Príbovce- volný lós

 

7. kolo: 29.9.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
volný lós- Malý Čepčín
Slovenské Pravno- Príbovce
Horná Štubňa- Turčianske Teplice
Diviaky- Valča
Mošovce- Kláštor pod Znievom

 

8. kolo: 6.10.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Kláštor pod Znievom
Valča- Mošovce
Turčianske Teplice- Diviaky
Príbovce- Horná Štubňa
volný lós- Slovenské Pravno

 

9. kolo: 13.10.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Slovenské Pravno- Malý Čepčín
Horná Štubňa- volný lós
Diviaky- Príbovce
Mošovce- Turčianske Teplice
Kláštor pod Znievom- Valča

 

Jarná časť


10. kolo: 6.4.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Valča
Kláštor pod Znievom- Turčianske Teplice
Mošovce- Príbovce
Diviaky- volný lós
Horná Štubňa- Slovenské Pravno

 

11. kolo: 13.4.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Horná Štubňa- Malý Čepčín
Slovenské Pravno- Diviaky
volný lós- Mošovce
Príbovce- Kláštor pod Znievom
Turčianske Teplice- Valča

 

12. kolo: 20.4.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Turčianske Teplice
Valča- Príbovce
Kláštor pod Znievom- volný lós
Mošovce- Slovenské Pravno
Diviaky- Horná Štubňa

 

13. kolo: 27.4.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Malý Čepčín
Horná Štubňa- Mošovce
Slovenské Pravno- Kláštor pod Znievom
volný lós- Valča
Príbovce- Turčianske Teplice

 

14. kolo: 4.5.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Príbovce
Turčianske Teplice- volný lós
Valča- Slovenské Pravno
Kláštor pod Znievom- Horná Štubňa
Mošovce- Diviaky

 

15. kolo: 11.5.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Malý Čepčín
Diviaky- Kláštor pod Znievom
Horná Štubňa- Valča
Slovenské Pravno- Turčianske Teplice
volný lós- Príbovce

 

16. kolo: 18.5.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- volný lós
Príbovce- Slovenské Pravno
Turčianske Teplice- Horná Štubňa
Valča- Diviaky
Kláštor pod Znievom- Mošovce

 

17. kolo: 25.5.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Malý Čepčín
Mošovce- Valča
Diviaky- Turčianske Teplice
Horná Štubňa- Príbovce
Slovenské Pravno- volný lós

 

18. kolo: 1.6.2014 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Slovenské Pravno
volný lós- Horná Štubňa
Príbovce- Diviaky
Turčianske Teplice- Mošovce
Valča- Kláštor pod Znievom