Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Penzión Mliečna Víla - ubytovanie, stravovanie a predaj širokého sortimentu ovčích výrobkov


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vyžrebovanie súťaže

1. kolo: 4.8.2013 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Zubrohlava- Černová
Lisková- Palúdzka
Dúbrava- Kláštor pod Znievom
Bešeňová- Likavka
Dražkovce- Diviaky
Demänová- Vavrečka
Turčianske Kľačany- Bobrov

 

2. kolo: 11.8.2013 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Bobrov
Vavrečka- Turčianske Kľačany
Diviaky- Demänová
Likavka- Dražkovce
Kláštor pod Znievom- Bešeňová
Palúdzka- Dúbrava
Zubrohlava- Lisková

 

3. kolo: 18.8.2013 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lisková- Černová
Dúbrava- Zubrohlava
Bešeňová- Palúdzka
Dražkovce- Kláštor pod Znievom
Demänová- Likavka
Turčianske Kľačany- Diviaky
Bobrov- Vavrečka

 

4. kolo: 25.8.2013 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Vavrečka
Diviaky- Bobrov
Likavka- Turčianske Kľačany
Kláštor pod Znievom- Demänová
Palúdzka- Dražkovce
Zubrohlava- Bešeňová
Lisková- Dúbrava

 

5. kolo: 1.9.2013 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dúbrava- Černová
Bešeňová- Lisková
Dražkovce- Zubrohlava
Demänová- Palúdzka
Turčianske Kľačany- Kláštor pod Znievom
Bobrov- Likavka
Vavrečka- Diviaky

 

6. kolo: 8.9.2013 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Diviaky
Likavka- Vavrečka
Kláštor pod Znievom- Bobrov
Palúdzka- Turčianske Kľačany
Zubrohlava- Demänová
Lisková- Dražkovce
Dúbrava- Bešeňová

 

7. kolo: 15.9.2013 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Bešeňová- Černová
Dražkovce- Dúbrava
Demänová- Lisková
Turčianske Kľačany- Zubrohlava
Bobrov- Palúdzka
Vavrečka- Kláštor pod Znievom
Diviaky- Likavka

 

8. kolo: 22.9.2013 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Likavka
Kláštor pod Znievom- Diviaky
Palúdzka- Vavrečka
Zubrohlava- Bobrov
Lisková- Turčianske Kľačany
Dúbrava- Demänová
Bešeňová- Dražkovce

 

9. kolo: 29.9.2013 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dražkovce- Černová
Demänová- Bešeňová
Turčianske Kľačany- Dúbrava
Bobrov- Lisková
Vavrečka- Zubrohlava
Diviaky- Palúdzka
Likavka- Kláštor pod Znievom

 

10. kolo: 6.10.2013 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Kláštor pod Znievom
Palúdzka- Likavka
Zubrohlava- Diviaky
Lisková- Vavrečka
Dúbrava- Bobrov
Bešeňová- Turčianske Kľačany
Dražkovce- Demänová

 

11. kolo: 13.10.2013 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Demänová- Černová
Turčianske Kľačany- Dražkovce
Bobrov- Bešeňová
Vavrečka- Dúbrava
Diviaky- Lisková
Likavka- Zubrohlava
Kláštor pod Znievom- Palúdzka

 

12. kolo: 20.10.2013 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Černová- Palúdzka
Zubrohlava- Kláštor pod Znievom
Lisková- Likavka
Dúbrava- Diviaky
Bešeňová- Vavrečka
Dražkovce- Bobrov
Demänová- Turčianske Kľačany

 

13. kolo: 27.10.2013 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Turčianske Kľačany- Černová
Bobrov- Demänová
Vavrečka- Dražkovce
Diviaky- Bešeňová
Likavka- Dúbrava
Kláštor pod Znievom- Lisková
Palúdzka- Zubrohlava