Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Peter Miazdra - montáž elektrických zariadení a bleskozvodov


>>> MLÁDEŽ <<<

NÁDEJE - vyžrebovanie súťaže

Jesenná časť


1. kolo: 19.8.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Horná Štubňa- Diviaky
Valča- Dubové (o 13:30)
Turčianske Teplice- voľný lós
Malý Čepčín- Slovenské Pravno
Kláštor pod Znievom- Mošovce

 

2. kolo: 26.8.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Mošovce
Slovenské Pravno- Kláštor pod Znievom
voľný lós- Malý Čepčín
Dubové- Turčianske Teplice
Horná Štubňa- Valča

 

3. kolo: 2.9.2012 o 9:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Valča- Diviaky (o 13:00)
Turčianske Teplice- Horná Štubňa
Malý Čepčín- Dubové
Kláštor pod Znievom- voľný lós
Mošovce- Slovenské Pravno

 

4. kolo: 9.9.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Slovenské Pravno
voľný lós- Mošovce
Dubové- Kláštor pod Znievom
Horná Štubňa- Malý Čepčín
Valča- Turčianske Teplice (o 13:00)

 

5. kolo: 16.9.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Turčianske Teplice- Diviaky
Malý Čepčín- Valča
Kláštor pod Znievom- Horná Štubňa
Mošovce- Dubové
Slovenské Pravno- voľný lós

 

6. kolo: 23.9.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- voľný lós
Dubové- Slovenské Pravno
Horná Štubňa- Mošovce
Valča- Kláštor pod Znievom (o 12:30)
Turčianske Teplice- Malý Čepčín

 

7. kolo: 30.9.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Diviaky
Kláštor pod Znievom- Turčianske Teplice
Mošovce- Valča
Slovenské Pravno- Horná Štubňa
voľný lós- Dubové

 

8. kolo: 7.10.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Dubové
Horná Štubňa- voľný lós
Valča- Slovenské Pravno (o 12:00)
Turčianske Teplice- Mošovce
Malý Čepčín- Kláštor pod Znievom

 

9. kolo: 14.10.2012 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Diviaky
Mošovce- Malý Čepčín
Slovenské Pravno- Turčianske Teplice
voľný lós- Valča
Dubové- Horná Štubňa

 

Jarná časť


10. kolo: 7.4.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Horná Štubňa
Dubové- Valča
voľný lós- Turčianske Teplice
Slovenské Pravno- Malý Čepčín
Mošovce- Kláštor pod Znievom

 

11. kolo: 14.4.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Diviaky
Kláštor pod Znievom- Slovenské Pravno
Malý Čepčín- voľný lós
Turčianske Teplice- Dubové
Valča- Horná Štubňa (o 13:00)

 

12. kolo: 21.4.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Valča
Horná Štubňa- Turčianske Teplice
Dubové- Malý Čepčín
voľný lós- Kláštor pod Znievom
Slovenské Pravno- Mošovce

 

13. kolo: 28.4.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Slovenské Pravno- Diviaky
Mošovce- voľný lós
Kláštor pod Znievom- Dubové
Malý Čepčín- Horná Štubňa
Turčianske Teplice- Valča

 

14. kolo: 5.5.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Turčianske Teplice
Valča- Malý Čepčín (o 14:00)
Horná Štubňa- Kláštor pod Znievom
Dubové- Mošovce
voľný lós- Slovenské Pravno

 

15. kolo: 12.5.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
voľný lós- Diviaky
Slovenské Pravno- Dubové
Mošovce- Horná Štubňa
Kláštor pod Znievom- Valča
Malý Čepčín- Turčianske Teplice

 

16. kolo: 19.5.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Malý Čepčín
Turčianske Teplice- Kláštor pod Znievom
Valča- Mošovce
Horná Štubňa- Slovenské Pravno
Dubové- voľný lós

 

17. kolo: 26.5.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Diviaky
voľný lós- Horná Štubňa
Slovenské Pravno- Valča
Mošovce- Turčianske Teplice
Kláštor pod Znievom- Malý Čepčín

 

18. kolo: 2.6.2013 o 10:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Kláštor pod Znievom
Malý Čepčín- Mošovce
Turčianske Teplice- Slovenské Pravno
Valča- voľný lós
Horná Štubňa- Dubové