Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


COOP Jednota SD - spotrebné družstvo


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vyžrebovanie súťaže

Jesenná časť


1. kolo: 5.8.2012 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Lipovec
Turany- Trebostovo
Necpaly- Dubové
Košťany- Krpeľany
Žabokreky- Blatnica
Príbovce- Bystrička
Mošovce- Sklabiňa

 

2. kolo: 11.8.2012 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Sklabiňa
Bystrička- Mošovce
Blatnica- Príbovce
Krpeľany- Žabokreky
Dubové- Košťany
Trebostovo- Necpaly
Diviaky- Turany

 

3. kolo: 19.8.2012 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Turany- Lipovec
Necpaly- Diviaky
Košťany- Trebostovo
Žabokreky- Dubové
Príbovce- Krpeľany
Mošovce- Blatnica
Sklabiňa- Bystrička

 

4. kolo: 26.8.2012 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Bystrička
Blatnica- Sklabiňa
Krpeľany- Mošovce
Dubové- Príbovce
Trebostovo- Žabokreky
Diviaky- Košťany
Turany- Necpaly

 

5. kolo: 2.9.2012 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Necpaly- Lipovec
Košťany- Turany
Žabokreky- Diviaky
Príbovce- Trebostovo
Mošovce- Dubové
Sklabiňa- Krpeľany
Bystrička- Blatnica

 

6. kolo: 9.9.2012 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Blatnica
Krpeľany- Bystrička
Dubové- Sklabiňa
Trebostovo- Mošovce
Diviaky- Príbovce
Turany- Žabokreky
Necpaly- Košťany

 

7. kolo: 16.9.2012 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Košťany- Lipovec
Žabokreky- Necpaly
Príbovce- Turany
Mošovce- Diviaky
Sklabiňa- Trebostovo
Bystrička- Dubové
Blatnica- Krpeľany

 

8. kolo: 23.9.2012 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Krpeľany
Dubové- Blatnica
Trebostovo- Bystrička
Diviaky- Sklabiňa
Turany- Mošovce
Necpaly- Príbovce
Košťany- Žabokreky

 

9. kolo: 30.9.2012 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Žabokreky- Lipovec
Príbovce- Košťany
Mošovce- Necpaly
Sklabiňa- Turany
Bystrička- Diviaky
Blatnica- Trebostovo
Krpeľany- Dubové

 

10. kolo: 7.10.2012 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Dubové
Trebostovo- Krpeľany
Diviaky- Blatnica
Turany- Bystrička
Necpaly- Sklabiňa
Košťany- Mošovce
Žabokreky- Príbovce

 

11. kolo: 14.10.2012 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Príbovce- Lipovec
Mošovce- Žabokreky
Sklabiňa- Košťany
Bystrička- Necpaly
Blatnica- Turany
Krpeľany- Diviaky
Dubové- Trebostovo

 

12. kolo: 21.10.2012 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Trebostovo
Diviaky- Dubové
Turany- Krpeľany
Necpaly- Blatnica
Košťany- Bystrička
Žabokreky- Sklabiňa
Príbovce- Mošovce

 

13. kolo: 28.10.2012 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Lipovec
Sklabiňa- Príbovce
Bystrička- Žabokreky
Blatnica- Košťany
Krpeľany- Necpaly
Dubové- Turany
Trebostovo- Diviaky

 

Jarná časť


14. kolo: 24.3.2013 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Diviaky
Trebostovo- Turany
Dubové- Necpaly
Krpeľany- Košťany
Blatnica- Žabokreky
Bystrička- Príbovce
Sklabiňa- Mošovce

 

15. kolo: 31.3.2013 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Sklabiňa- Lipovec
Mošovce- Bystrička
Príbovce- Blatnica
Žabokreky- Krpeľany
Košťany- Dubové
Necpaly- Trebostovo
Turany- Diviaky

 

16. kolo: 7.4.2013 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Turany
Diviaky- Necpaly
Trebostovo- Košťany
Dubové- Žabokreky
Krpeľany- Príbovce
Blatnica- Mošovce
Bystrička- Sklabiňa

 

17. kolo: 14.4.2013 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Bystrička- Lipovec
Sklabiňa- Blatnica
Mošovce- Krpeľany
Príbovce- Dubové
Žabokreky- Trebostovo
Košťany- Diviaky
Necpaly- Turany

 

18. kolo: 21.4.2013 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Necpaly
Turany- Košťany
Diviaky- Žabokreky
Trebostovo- Príbovce
Dubové- Mošovce
Krpeľany- Sklabiňa
Blatnica- Bystrička

 

19. kolo: 28.4.2013 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica- Lipovec
Bystrička- Krpeľany
Sklabiňa- Dubové
Mošovce- Trebostovo
Príbovce- Diviaky
Žabokreky- Turany
Košťany- Necpaly

 

20. kolo: 5.5.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Košťany
Necpaly- Žabokreky
Turany- Príbovce
Diviaky- Mošovce
Trebostovo- Sklabiňa
Dubové- Bystrička
Krpeľany- Blatnica

 

21. kolo: 12.5.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Krpeľany- Lipovec
Blatnica- Dubové
Bystrička- Trebostovo
Sklabiňa- Diviaky
Mošovce- Turany
Príbovce- Necpaly
Žabokreky- Košťany

 

22. kolo: 19.5.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Žabokreky
Košťany- Príbovce
Necpaly- Mošovce
Turany- Sklabiňa
Diviaky- Bystrička
Trebostovo- Blatnica
Dubové- Krpeľany

 

23. kolo: 26.5.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Lipovec
Krpeľany- Trebostovo
Blatnica- Diviaky
Bystrička- Turany
Sklabiňa- Necpaly
Mošovce- Košťany
Príbovce- Žabokreky

 

24. kolo: 2.6.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Príbovce
Žabokreky- Mošovce
Košťany- Sklabiňa
Necpaly- Bystrička
Turany- Blatnica
Diviaky- Krpeľany
Trebostovo- Dubové

 

25. kolo: 9.6.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Lipovec
Dubové- Diviaky
Krpeľany- Turany
Blatnica- Necpaly
Bystrička- Košťany
Sklabiňa- Žabokreky
Mošovce- Príbovce

 

26. kolo: 16.6.2013 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Mošovce
Príbovce- Sklabiňa
Žabokreky- Bystrička
Košťany- Blatnica
Necpaly- Krpeľany
Turany- Dubové
Diviaky- Trebostovo