Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Ľubomír Kruppa - poskytovanie prepravných služieb cestnou motorovou prepravou


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vyžrebovanie súťaže

Jesenná časť


1. kolo: 7.8.2011 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Krpeľany- Lipovec1:1 1:1
Žabokreky- Diviaky1:1 1:0
Košťany- Bystrička2:2 1:1
Blatnica- Valča1:3 0:1
Malý Čepčín- Trebostovo4:1 3:0 (6.8.)
Kláštor- Sklabiňa5:1 1:1
Dubové- Necpaly3:2 2:0 (6.8.)

 

2. kolo: 14.8.2011 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Necpaly1:2 0:1 (13.8.)
Sklabiňa- Dubové1:3 0:1
Trebostovo- Kláštor1:1 0:1 (13.8.)
Valča- Malý Čepčín1:6 1:3
Bystrička- Blatnica2:1 1:1 (13.8.)
Diviaky- Košťany0:0
Krpeľany- Žabokreky1:2 0:2

 

3. kolo: 21.8.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Žabokreky- Lipovec8:2 1:2
Košťany- Krpeľany1:0 1:0
Blatnica- Diviaky2:3 0:2
Malý Čepčín- Bystrička3:3 0:3 (20.8.)
Kláštor- Valča13:1 5:0
Dubové- Trebostovo2:2 0:2 (20.8.)
Necpaly- Sklabiňa0:1 0:1

 

4. kolo: 28.8.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Sklabiňa1:7 1:2 (27.8.)
Trebostovo- Necpaly1:4 1:3 (27.8.)
Valča- Dubové1:3 0:2
Bystrička- Kláštor1:1 0:1 (27.8.)
Diviaky- Malý Čepčín1:3 0:2
Krpeľany- Blatnica2:0 2:0
Žabokreky- Košťany1:1 0:1

 

5. kolo: 4.9.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Košťany- Lipovec1:1 0:1
Blatnica- Žabokreky4:6 3:3
Malý Čepčín- Krpeľany5:0 1:0 (3.9.)
Kláštor- Diviaky3:1 2:1
Dubové- Bystrička2:2 0:1 (3.9.)
Necpaly- Valča2:1 0:1
Sklabiňa- Trebostovo5:2 1:2

 

6. kolo: 11.9.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Trebostovo2:6 0:4 (10.9.)
Valča- Sklabiňa0:5 0:3
Bystrička- Necpaly3:1 2:0 (10.9.)
Diviaky- Dubové3:1 1:0
Krpeľany- Kláštor2:1 1:0
Žabokreky- Malý Čepčín1:3 1:1
Košťany- Blatnica3:2 2:1

 

7. kolo: 18.9.2011 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica- Lipovec2:3 2:0
Malý Čepčín- Košťany3:0 0:0 (17.9.)
Kláštor- Žabokreky3:2 2:0
Dubové- Krpeľany2:1 2:0
Necpaly- Diviaky3:1 1:0
Sklabiňa- Bystrička0:1 0:1
Trebostovo- Valča3:1 2:0

 

8. kolo: 25.9.2011 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Valča4:3 4:0 (24.9.)
Bystrička- Trebostovo0:0 (24.9.)
Diviaky- Sklabiňa1:1 0:1
Krpeľany- Necpaly1:1 0:1
Žabokreky- Dubové4:1 2:0
Košťany- Kláštor1:3 1:2
Blatnica- Malý Čepčín0:2 0:0

 

9. kolo: 2.10.2011 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Lipovec3:0 1:0 (1.10.)
Kláštor- Blatnica11:1 5:0
Dubové- Košťany5:4 3:1
Necpaly- Žabokreky1:3 0:2
Sklabiňa- Krpeľany6:1 2:1
Trebostovo- Diviaky2:1 0:1
Valča- Bystrička2:3 1:2

 

10. kolo: 9.10.2011 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Bystrička4:0 1:0 (8.10.)
Diviaky- Valča6:1 2:1
Krpeľany- Trebostovo7:2 5:0
Žabokreky- Sklabiňa4:1 1:0
Košťany- Necpaly8:3 6:1
Blatnica- Dubové1:1 0:1
Malý Čepčín- Kláštor1:1 0:0 (8.10.)

 

11. kolo: 16.10.2011 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor- Lipovec7:2 4:2
Dubové- Malý Čepčín0:0
Necpaly- Blatnica2:1 1:0
Sklabiňa- Košťany4:1 2:1
Trebostovo- Žabokreky1:5 1:2
Valča- Krpeľany0:1 0:0
Bystrička- Diviaky0:3 0:1 (15.10.)

 

12. kolo: 23.10.2011 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Diviaky0:6 0:3 (22.10.)
Krpeľany- Bystrička2:1 1:1
Žabokreky- Valča4:0 2:0
Košťany- Trebostovo4:1 0:1
Blatnica- Sklabiňa1:2 1:1
Malý Čepčín- Necpaly2:0 1:0 (22.10.)
Kláštor- Dubové9:1 5:1 (22.10.)

 

13. kolo: 30.10.2011 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Lipovec1:2 0:0
Necpaly- Kláštor0:0 (29.10.)
Sklabiňa- Malý Čepčín0:0
Trebostovo- Blatnica4:0 2:0
Valča- Košťany0:4 0:2
Bystrička- Žabokreky1:4 0:1 (29.10.)
Diviaky- Krpeľany1:2 1:1

 

Jarná časť


14. kolo: 25.3.2012 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Krpeľany4:1 0:1 (24.3.)
Diviaky- Žabokreky2:1 0:0
Bystrička- Košťany0:1 0:0 (24.3.)
Valča- Blatnica odložený
Trebostovo- Malý Čepčín0:2 0:1
Sklabiňa- Kláštor1:1 0:0
Necpaly- Dubové0:0 (24.3.)

 

15. kolo: 1.4.2012 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Necpaly- Lipovec0:1 0:1
Dubové- Sklabiňa4:4 3:0
Kláštor- Trebostovo1:1 1:0 (31.3.)
Malý Čepčín- Valča1:0 0:0 (31.3.)
Blatnica- Bystrička1:1 0:0
Košťany- Diviaky0:0
Žabokreky- Krpeľany2:0 0:0

 

16. kolo: 8.4.2012 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Žabokreky0:1 0:0 (7.4.)
Krpeľany- Košťany3:0 2:0
Diviaky- Blatnica3:1 1:1
Bystrička- Malý Čepčín1:2 1:1 (7.4.)
Valča- Kláštor1:8 0:3
Trebostovo- Dubové1:1 0:0 (7.4.)
Sklabiňa- Necpaly1:3 0:2

 

17. kolo: 15.4.2012 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Sklabiňa- Lipovec2:0 1:0
Necpaly- Trebostovo1:0 0:0 (14.4.)
Dubové- Valča2:1 0:0
Kláštor- Bystrička2:0 0:0 (14.4.)
Malý Čepčín- Diviaky5:0 2:0 (14.4.)
Blatnica- Krpeľany2:1 2:1
Košťany- Žabokreky2:2 2:0

 

18. kolo: 22.4.2012 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Košťany2:0 0:0 (21.4.)
Žabokreky- Blatnica6:1 3:1
Krpeľany- Malý Čepčín1:2 1:2
Diviaky- Kláštor2:3 0:1
Bystrička- Dubové3:1 2:0 (21.4.)
Valča- Necpaly1:5 0:2
Trebostovo- Sklabiňa1:1 1:0

 

19. kolo: 29.4.2012 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Lipovec3:2 2:1
Sklabiňa- Valča4:2 3:2
Necpaly- Bystrička1:0 1:0 (28.4.)
Dubové- Diviaky5:1 3:1
Kláštor- Krpeľany3:1 1:1
Malý Čepčín- Žabokreky1:2 1:1 (28.4.)
Blatnica- Košťany1:0 0:0

 

20. kolo: 6.5.2012 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Blatnica2:0 2:0 (5.5.)
Košťany- Malý Čepčín0:3 0:1
Žabokreky- Kláštor2:1 1:1
Krpeľany- Dubové1:0 1:0
Diviaky- Necpaly0:2 0:2
Bystrička- Sklabiňa1:0 1:0 (5.5.)
Valča- Trebostovo3:6 2:3

 

21. kolo: 13.5.2012 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Valča- Lipovec4:7 2:3
Trebostovo- Bystrička0:0 (12.5.)
Sklabiňa- Diviaky2:1 1:0
Necpaly- Krpeľany2:0 1:0
Dubové- Žabokreky4:2 3:2
Kláštor- Košťany5:0 1:0
Malý Čepčín- Blatnica3:0 1:0 (12.5.)

 

22. kolo: 20.5.2012 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Malý Čepčín1:1 0:1 (19.5.)
Blatnica- Kláštor1:3 1:1
Košťany- Dubové2:0 0:0
Žabokreky- Necpaly2:2 1:2
Krpeľany- Sklabiňa4:2 3:0
Diviaky- Trebostovo3:1 2:0
Bystrička- Valča1:1 0:0 (19.5.)

 

23. kolo: 27.5.2012 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Bystrička- Lipovec1:5 0:2 (26.5.)
Valča- Diviaky1:6 1:3
Trebostovo- Krpeľany5:2 2:0
Sklabiňa- Žabokreky6:0 2:0
Necpaly- Košťany5:0 3:0
Dubové- Blatnica5:0 4:0
Kláštor- Malý Čepčín4:1 2:1

 

24. kolo: 3.6.2012 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Kláštor2:3 2:2 (2.6.)
Malý Čepčín- Dubové4:2 0:1 (2.6.)
Blatnica- Necpaly2:0 2:0
Košťany- Sklabiňa1:0 0:0
Žabokreky- Trebostovo1:0 0:0
Krpeľany- Valča0:2 0:0
Diviaky- Bystrička2:1 2:0

 

25. kolo: 10.6.2012 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Lipovec3:4 1:3
Bystrička- Krpeľany3:0 0:0
Valča- Žabokreky4:3 2:2
Trebostovo- Košťany2:3 1:3
Sklabiňa- Blatnica2:3 1:1
Necpaly- Malý Čepčín1:2 1:0
Dubové- Kláštor4:2 1:0

 

26. kolo: 17.6.2012 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Lipovec- Dubové3:2 1:2
Kláštor- Necpaly3:1 0:0
Malý Čepčín- Sklabiňa6:1 2:1
Blatnica- Trebostovo3:2 2:2
Košťany- Valča4:2 0:2
Žabokreky- Bystrička1:2 0:2
Krpeľany- Diviaky2:3 2:1