Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Reštaurácia Novstav - stravovanie


>>> MLÁDEŽ <<<

MLÁDEŽNÍCI - vyžrebovanie súťaže

1. kolo: 21.8.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Kláštor pod Znievom 1:10 0:4
Valča- Diviaky 2:0 1:0
Horná Štubňa- Blatnica 0:3 0:2
Malý Čepčín- Príbovce 6:1 5:0 (22. 8. o 12:30)
Turček- Mošovce odložený

 

2. kolo: 28.8.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Mošovce3:3 2:1
Príbovce- Slovenské Pravno3:4 3:1 (29. 8. o 12:30)
Blatnica- Malý Čepčín3:2 2:0
Diviaky- Horná Štubňa6:3 2:2 (o 13:30)
Dubové- Valča0:10 kontumačne

 

3. kolo: 4.9.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Valča- Kláštor pod Znievom1:0 0:0 odložený
Horná Štubňa- Dubové3:0 kontumačne
Malý Čepčín- Diviaky5:1 2:1 (5. 10. o 12:30)
Slovenské Pravno- Blatnica5:0 3:0
Turček- Príbovce4:2 3:1

 

4. kolo: 11.9.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Príbovce- Mošovce3:0 2:0 (12. 9. o 12:30)
Blatnica- Turček2:1 0:0
Diviaky- Slovenské Pravno2:2 0:1 (o 13:30)
Dubové- Malý Čepčín0:4 0:3
Valča- Horná Štubňa3:0 0:0

 

5. kolo: 18.9.2010 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Horná Štubňa- Kláštor pod Znievom1:10 0:3
Malý Čepčín- Valča1:1 0:0 (19. 9. o 12:30)
Slovenské Pravno- Dubové6:1 3:1
Turček- Diviaky2:1 1:1
Mošovce- Blatnica1:4 1:2

 

6. kolo: 25.9.2010 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Príbovce1:1 0:1
Diviaky- Mošovce3:2 1:2 (o 13:30)
Dubové- Turček0:3 0:0
Valča- Slovenské Pravno2:0 1:0
Horná Štubňa- Malý Čepčín0:1 0:1

 

7. kolo: 2.10.2010 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Malý Čepčín- Kláštor pod Znievom1:2 1:1 (3. 10. o 12:30)
Slovenské Pravno- Horná Štubňa3:3 1:2
Turček- Valča1:5 1:3
Mošovce- Dubové7:0 2:0
Príbovce- Blatnica0:6 0:3 (3. 10. o 12:30)

 

8. kolo: 9.10.2010 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Blatnica5:3 1:2
Diviaky- Príbovce4:2 2:2 (o 13:30)
Valča- Mošovce3:0 1:0
Horná Štubňa- Turček1:1 1:1
Malý Čepčín- Slovenské Pravno0:3 0:1 (10. 10. o 12:30)

 

9. kolo: 16.10.2010 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Slovenské Pravno- Kláštor pod Znievom4:2 3:1
Turček- Malý Čepčín2:1 2:0
Mošovce- Horná Štubňa9:1 4:0
Príbovce- Dubové5:2 4:1 (17. 10. o 12:30)
Blatnica- Diviaky3:0 0:0

 

10. kolo: 23.10.2010 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Diviaky1:11 0:4
Dubové- Blatnica0:4 0:0
Valča- Príbovce5:0 3:0
Malý Čepčín- Mošovce3:2 2:2 (24. 10. o 12:30)
Slovenské Pravno- Turček1:1 1:0

 

11. kolo: 30.10.2010 o 13:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Turček- Kláštor pod Znievom8:0 kontumačne, počet hráčov
hostí klesol pod 7
Mošovce- Slovenské Pravno1:3 1:1
Príbovce- Horná Štubňa4:1 2:1 (31. 10. o 12:30)
Blatnica- Valča2:0 1:0
Diviaky- Dubové2:0 0:0

 

Predohrávka 21. kola: 26.3.2011 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Kláštor pod Znievom 0:2 0:2 (13.30 hod.)
Blatnica- Dubové 5:0 3:0
Príbovce- Valča 1:1 1:0 (27. 3. o 12.30 hod.)
Mošovce- Malý Čepčín 2:3 1:1
Turček- Slovenské Pravno 1:0 0:0
Horná Štubňa- voľno

 

Predohrávka 22. kola: 2.4.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Turček 0:0
Slovenské Pravno- Mošovce 6:0 5:0
Horná Štubňa- Príbovce 4:0 1:0
Valča- Blatnica 2:1 1:0
Dubové- Diviaky 2:4 1:3
Malý Čepčín- voľno

 

12. kolo: 9.4.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Dubové 5:0 3:0
Diviaky- Valča 2:1 1:1 (13.30 hod.)
Blatnica- Horná Štubňa 4:0 1:0
Príbovce- Malý Čepčín 2:2 2:1 (10. 4. o 12.30 hod.)
Mošovce- Turček 1:1 1:1
Slovenské Pravno- voľno

 

13. kolo: 16.4.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Kláštor pod Znievom 3:1 1:1
Slovenské Pravno- Príbovce 8:0 3:0
Malý Čepčín- Blatnica 1:5 1:1 (17. 4. o 12.30 hod.)
Horná Štubňa- Diviaky 0:3 0:0
Valča- Dubové 2:0 1:0
Turček- voľno

 

14. kolo: 23.4.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Valča 2:0 0:0
Dubové- Horná Štubňa 0:3 0:0
Diviaky- Malý Čepčín 5:1 1:1 (13.30 hod.)
Blatnica- Slovenské Pravno 1:1 0:0
Príbovce- Turček 3:0 (24. 4. o 12.30 hod.), kontumačne,
hostia sa nedostavili
Mošovce- voľno

 

15. kolo: 30.4.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Príbovce 6:1 3:0
Turček- Blatnica 1:0 0:0
Slovenské Pravno- Diviaky 1:1 1:1
Malý Čepčín- Dubové 2:1 1:0 (1. 5. o 12.30 hod.)
Horná Štubňa- Valča 3:6 1:2
Kláštor pod Znievom- voľno

 

16. kolo: 7.5.2011 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Horná Štubňa2:1 1:0
Valča- Malý Čepčín0:2 0:0
Dubové- Slovenské Pravno1:7 1:1
Diviaky- Turček7:0 3:0 (13.30 hod.)
Blatnica- Mošovce2:2 1:2
Príbovce- voľno

 

17. kolo: 14.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Príbovce- Kláštor pod Znievom2:3 1:2 (15. 5. o 12.30 hod.)
Mošovce- Diviaky0:0
Turček- Dubové3:0 2:0
Slovenské Pravno- Valča6:2 2:0
Malý Čepčín- Horná Štubňa8:1 2:0 (15. 5. o 12.30 hod.)
Blatnica- voľno

 

18. kolo: 21.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Malý Čepčín1:5 1:3
Horná Štubňa- Slovenské Pravno0:5 0:3
Valča- Turček6:1 3:0
Dubové- Mošovce1:4 1:1
Blatnica- Príbovce12:1 7:0
Diviaky- voľno

 

19. kolo: 28.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica- Kláštor pod Znievom4:0 2:0
Príbovce- Diviaky4:8 3:5 (29. 5. o 12.30 hod.)
Mošovce- Valča1:2 1:0
Turček- Horná Štubňa2:1 2:0
Slovenské Pravno- Malý Čepčín3:1 3:1
Dubové- voľno

 

20. kolo: 4.6.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Kláštor pod Znievom- Slovenské Pravno1:7 1:3
Malý Čepčín- Turček3:1 3:0 (5. 6. o 12.30 hod.)
Horná Štubňa- Mošovce1:6 0:3
Dubové- Príbovce5:1 2:0
Diviaky- Blatnica1:5 0:3 (13.30 hod.)
Valča- voľno