Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


COOP Jednota SD - spotrebné družstvo


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vyžrebovanie súťaže

1. kolo: 8.8.2010 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Košťany- Trebostovo 4:1 1:1
Krpeľany- Diviaky 1:0 1:0
Dubové- Blatnica 2:1 1:1
T. Teplice B- Priekopa 5:0 2:0 (7. 8.)
Necpaly- Valča 4:5 2:4
Bystrička- Mošovce 2:1 1:0
Sklabiňa- Žabokreky 2:1 1:1

 

2. kolo: 15.8.2010 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Žabokreky
Mošovce- Sklabiňa 2:1 2:0
Valča- Bystrička 1:1 0:0
Priekopa- Necpaly 0:3 0:2 (14. 8.)
Blatnica- T. Teplice B 3:1 0:0
Diviaky- Dubové 0:1 0:0
Košťany- Krpeľany 1:0 0:0

 

3. kolo: 22.8.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Krpeľany- Trebostovo 0:0
Dubové- Košťany 2:1 1:0
T. Teplice B- Diviaky 3:0 1:0 (21. 8.)
Necpaly- Blatnica 0:0
Bystrička- Priekopa 1:0 0:0 (21. 8.)
Sklabiňa- Valča 3:1 2:0
Žabokreky- Mošovce 2:2 2:0

 

4. kolo: 29.8.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Mošovce 2:0 2:0
Valča- Žabokreky 1:1 1:0
Priekopa- Sklabiňa 1:1 1:0
Blatnica- Bystrička 0:2 0:1
Diviaky- Necpaly 2:2 1:1
Košťany- T. Teplice B 5:3 2:1
Krpeľany- Dubové 1:0 0:0

 

5. kolo: 5.9.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Trebostovo2:2 1:1 (4. 9.)
T. Teplice B- Krpeľany3:1 2:0 (4. 9.)
Necpaly- Košťany1:2 0:1
Bystrička- Diviaky1:2 0:2
Sklabiňa- Blatnica1:0 1:0
Žabokreky- Priekopa1:1 0:0
Mošovce- Valča4:1 3:1

 

6. kolo: 12.9.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Valča3:2 2:1
Priekopa- Mošovce1:4 0:1
Blatnica- Žabokreky2:3 1:3
Diviaky- Sklabiňa1:2 0:1
Košťany- Bystrička3:0 1:0
Krpeľany- Necpaly0:4 0:1
Dubové- T. Teplice B 0:0 (11. 9.)

 

7. kolo: 19.9.2010 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
T. Teplice B- Trebostovo 2:1 2:1 (18. 9.)
Necpaly- Dubové 0:1 0:1 (18. 9.)
Bystrička- Krpeľany 4:1 1:1
Sklabiňa- Košťany 4:1 2:1
Žabokreky- Diviaky 1:1 1:0
Mošovce- Blatnica 2:0 2:0
Valča- Priekopa 2:0 0:0

 

8. kolo: 26.9.2010 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Priekopa 3:1 2:0 (25. 9.)
Blatnica- Valča 2:1 0:0
Diviaky- Mošovce 2:2 0:0
Košťany- Žabokreky 1:2 0:2
Krpeľany- Sklabiňa 3:2 2:1
Dubové- Bystrička 2:1 2:1 (25. 9.)
T. Teplice B- Necpaly 2:2 2:2 (25. 9.)

 

9. kolo: 3.10.2010 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Necpaly- Trebostovo2:1 2:1 (2. 10.)
Bystrička- T. Teplice B5:1 3:0 (2. 10.)
Sklabiňa- Dubové4:0 2:0
Žabokreky- Krpeľany3:1 2:1
Mošovce- Košťany0:1 0:0
Valča- Diviaky1:0 0:0
Priekopa- Blatnica2:0 1:0

 

10. kolo: 10.10.2010 o 14:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Blatnica4:1 4:0
Diviaky- Priekopa5:0 2:0
Košťany- Valča6:0 2:0
Krpeľany- Mošovce0:0
Dubové- Žabokreky1:4 0:0
Sklabiňa- T. Teplice B3:0 0:0 (9. 10.)
Necpaly- Bystrička2:1 1:0

 

11. kolo: 17.10.2010 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Bystrička- Trebostovo1:0 1:0 (16. 10.)
Sklabiňa- Necpaly2:2 2:1
Žabokreky- T. Teplice B1:3 1:0
Mošovce- Dubové0:0
Valča- Krpeľany1:0 0:0
Priekopa- Košťany1:7 1:3
Blatnica- Diviaky0:6 0:3

 

12. kolo: 24.10.2010 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Diviaky2:0 0:0
Košťany- Blatnica4:0 3:0
Krpeľany- Priekopa3:3 0:3
Dubové- Valča0:2 0:0
T. Teplice B- Mošovce4:0 4:0
Necpaly- Žabokreky2:1 1:1
Bystrička- Sklabiňa0:1 0:0

 

13. kolo: 31.10.2010 o 14:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Sklabiňa- Trebostovo0:1 0:0
Žabokreky- Bystrička5:3 3:2
Mošovce- Necpaly0:1 0:1
Valča- T. Teplice B3:0 1:0
Priekopa- Dubové3:1 2:1 (30. 10.)
Blatnica- Krpeľany2:1 1:1
Diviaky- Košťany2:0 1:0

 

14. kolo: 27.3.2011 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Košťany nad Turcom 0:0
Diviaky- Krpeľany 2:1 1:1
Blatnica- Dubové 3:0 0:0
Valča- Necpaly 0:0
Mošovce- Bystrička 5:0 1:0
Žabokreky- Sklabiňa 2:0 1:0
Priekopa- voľno

 

15. kolo: 3.4.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Žabokreky- Trebostovo 1:1 1:0
Sklabiňa- Mošovce 2:3 1:2
Bystrička- Valča 2:1 0:0
Necpaly- Priekopa 2:1 0:1 (2. 4.)
Dubové- Diviaky 0:1 0:1
Krpeľany- Košťany nad Turcom 2:1 1:0
Blatnica- voľno

 

16. kolo: 10.4.2011 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Krpeľany 1:0 0:0
Košťany nad Turcom- Dubové 2:1 1:1
Blatnica- Necpaly 1:0 1:0
Priekopa- Bystrička 2:2 1:1 (9. 4.)
Valča- Sklabiňa 0:1 0:0
Mošovce- Žabokreky 3:2 2:1
Diviaky- voľno

 

17. kolo: 17.4.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Mošovce- Trebostovo 1:1 0:1
Žabokreky- Valča 2:3 1:1
Sklabiňa- Priekopa 4:0 3:0 nedohrané
Bystrička- Blatnica 1:4 1:2
Necpaly- Diviaky 1:0 1:0
Dubové- Krpeľany 0:1 0:1
Košťany nad Turcom- voľno

 

18. kolo: 24.4.2011 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Dubové 2:0 2:0 (23. 4.)
Košťany nad Turcom- Necpaly 0:1 0:0
Diviaky- Bystrička 1:0 1:0
Blatnica- Sklabiňa 3:0 1:0
Priekopa- Žabokreky 0:5 0:2
Valča- Mošovce 2:2 1:0
Krpeľany- voľno

 

19. kolo: 1.5.2011 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Valča- Trebostovo 3:2 1:0
Mošovce- Priekopa 4:0 4:0
Žabokreky- Blatnica 0:4 0:3
Sklabiňa- Diviaky 1:1 1:1
Bystrička- Košťany nad Turcom 2:1 0:1
Necpaly- Krpeľany 0:0
Dubové- voľno

 

20. kolo: 8.5.2011 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové- Necpaly 3:1 3:1 (7. 5.)
Krpeľany- Bystrička 1:1 1:1
Košťany nad Turcom- Sklabiňa 0:1 0:1
Diviaky- Žabokreky 3:3 1:3
Blatnica- Mošovce 1:1 0:1
Priekopa- Valča 3:1 0:1
Trebostovo- voľno

 

21. kolo: 15.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Priekopa- Trebostovo2:4 0:2
Valča- Blatnica2:5 1:2
Mošovce- Diviaky5:0 3:0
Žabokreky- Košťany nad Turcom3:0 3:0
Sklabiňa- Krpeľany0:1 0:0
Bystrička- Dubové1:0 0:0 (14. 5.)
Necpaly- voľno

 

22. kolo: 22.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Necpaly2:0 1:0 (21. 5)
Dubové- Sklabiňa5:1 1:1
Krpeľany- Žabokreky1:2 1:1
Košťany nad Turcom- Mošovce2:4 0:2
Diviaky- Valča5:2 1:2
Blatnica- Priekopa12:1 4:0
Bystrička- voľno

 

23. kolo: 29.5.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica- Trebostovo6:0 2:0
Priekopa- Diviaky1:6 1:3
Valča- Košťany nad Turcom4:1 1:1
Mošovce- Krpeľany7:1 3:1
Žabokreky- Dubové2:0 0:0
Bystrička- Necpaly2:1 0:0 (28. 5.)
Sklabiňa- voľno

 

24. kolo: 5.6.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Bystrička1:0 1:0 (4. 6.)
Necpaly- Sklabiňa3:1 1:0
Dubové- Mošovce1:3 0:1
Krpeľany- Valča2:3 1:2
Košťany nad Turcom- Priekopa6:1 1:1
Diviaky- Blatnica1:0 1:0
Žabokreky- voľno

 

25. kolo: 12.6.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky- Trebostovo1:0 0:0
Blatnica- Košťany nad Turcom3:2 2:0
Priekopa- Krpeľany2:4 0:3
Valča- Dubové2:1 1:0
Žabokreky- Necpaly1:2 1:2
Sklabiňa- Bystrička3:1 3:0
Mošovce- voľno

 

26. kolo: 19.6.2011 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Trebostovo- Sklabiňa1:0 0:0
Bystrička- Žabokreky1:1 0:0
Necpaly- Mošovce0:1 0:0
Dubové- Priekopa5:0 5:0 nedohrané
Krpeľany- Blatnica0:1 0:1
Košťany nad Turcom- Diviaky2:0 0:0
Valča- voľno