Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


Mikroprojekt s.r.o. - elektroprojekty, realizácia MaR, elektroinštalácie a prípojky NN


>>> MLÁDEŽ <<<

MLÁDEŽNÍCI - vyžrebovanie súťaže (2009/2010)

1. kolo: 22.8.2009 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové- Kláštor pod Znievom1:2 0:2 
 Diviaky- Blatnica1:7 0:3 
 Malý Čepčín - Slovenské Pravno1:3 1:2 
 Horná Štubňa- Príbovce2:3 1:2 
 Ďanová- Valča2:0 0:0 

 

2. kolo: 29.8.2009 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Valča 2:1 0:0 
 Príbovce - Ďanová0:2 0:113:15
 Slovenské Pravno - Horná Štubňa11:1 6:0 
 Blatnica - Malý Čepčín2:3 1:1 
 Dubové - Diviaky3:0 1:0 

 

3. kolo: 5.9.2009 o 15:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Diviaky - Kláštor pod Znievom0:6 0:4 
 Malý Čepčín - Dubové11:3 4:2 
 Horná Štubňa - Blatnica0:4 0:2 
 Ďanová - Slovenské Pravno1:2 0:1 
 Valča - Príbovce6:4 4:0 

 

4. kolo: 12.9.2009 o 15:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Príbovce8:0 3:0 
 Slovenské Pravno - Valča7:0 0:0 
 Blatnica - Ďanová1:3 1:1 
 Dubové - Horná Štubňa0:1 0:1 
 Diviaky - Malý Čepčín1:8 0:4 

 

5. kolo: 19.9.2009 o 15:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Malý Čepčín - Kláštor pod Znievom8:2 4:0 
 Horná Štubňa - Diviaky0:12 0:2 
 Ďanová - Dubové11:0 5:0 
 Valča - Blatnica1:1 1:1 
 Príbovce - Slovenské Pravno0:7 0:212:15

 

6. kolo: 26.9.2009 o 15:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Slovenské Pravno0:3 0:2 
 Blatnica - Príbovce6:0 3:0 
 Dubové - Valča1:3 0:1 
 Diviaky - Ďanová3:4 1:3 
 Malý Čepčín - Horná Štubňa13:0 8:0 

 

7. kolo: 3.10.2009 o 14:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Horná Štubňa - Kláštor pod Znievom2:5 1:1 
 Ďanová - Malý Čepčín4:1 3:1 
 Valča - Diviaky3:1 2:1 
 Príbovce - Dubové3:0 kontumačne
 Slovenské Pravno - Blatnica4:0 1:0 

 

8. kolo: 10.10.2009 o 14:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Blatnica3:7 3:2 
 Dubové - Slovenské Pravno0:7 nedohraté
 Diviaky - Príbovce4:1 2:1 
 Malý Čepčín - Valča5:1 2:0 
 Horná Štubňa - Ďanová1:5 1:2 

 

9. kolo: 17.10.2009 o 14:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Ďanová - Kláštor pod Znievom3:0 0:0 
 Valča - Horná Štubňa9:0 3:0 
 Príbovce - Malý Čepčín0:5 0:311:15
 Slovenské Pravno - Diviaky10:1 6:0 
 Blatnica - Dubové4:0 kontumačne

 

10. kolo: 17.4.2010 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Dubové 5:0 2:0 
 Blatnica - Diviaky0:2 0:1
 Slovenské Pravno - Malý Čepčín3:0 1:0 
 Príbovce - Horná Štubňa2:1 1:0 
 Valča - Ďanová1:2 0:1 

 

11. kolo: 24.4.2010 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Ďanová - Príbovce 6:1 3:1 
 Horná Štubňa - Slovenské Pravno2:5 2:3
 Malý Čepčín - Blatnica1:2 1:1 
 Diviaky - Dubové6:1 3:0 
 Valča - Kláštor pod Znievom   odložený

 

12. kolo: 1.5.2010 o 16:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Diviaky 3:7 0:6 
 Dubové - Malý Čepčín1:3 0:1
 Blatnica - Horná Štubňa3:1 2:0 
 Slovenské Pravno - Ďanová2:0 0:0 
 Príbovce - Valča1:3 0:2 

 

13. kolo: 8.5.2010 o 16:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Príbovce - Kláštor pod Znievom 1:7 1:6 
 Valča - Slovenské Pravno1:2 0:0
 Ďanová - Blatnica2:3 2:2 
 Horná Štubňa - Dubové2:4 1:3 
 Malý Čepčín - Diviaky1:5 1:2 

 

14. kolo: 15.5.2010 o 17:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Malý Čepčín2:3 2:1 
 Diviaky - Horná Štubňa0:3  kontumačne
 Blatnica - Valča0:2 0:1 
 Slovenské Pravno - Príbovce4:0 2:0 
 Dubové - Ďanová1:2 1:2 

 

15. kolo: 22.5.2010 o 17:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Príbovce - Blatnica1:4 0:1 
 Horná Štubňa - Malý Čepčín1:3 0:0
 Slovenské Pravno - Kláštor pod Znievom   odložený
 Valča - Dubové   odložený
 Ďanová - Diviaky0:6 0:2 

 

16. kolo: 29.5.2010 o 17:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Horná Štubňa8:2 2:0 
 Malý Čepčín - Ďanová3:0  kontumačne
 Diviaky - Valča4:1 3:0 
 Dubové - Príbovce1:3 1:0 
 Blatnica - Slovenské Pravno0:0  

 

17. kolo: 5.6.2010 o 17:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica - Kláštor pod Znievom4:0 2:0 
Slovenské Pravno - Dubové6:0 3:0
Príbovce - Diviaky0:1 0:0
Valča - Malý Čepčín2:1 1:1
Ďanová - Horná Štubňa3:0 kontumačne

 

18. kolo: 12.6.2010 o 17:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Kláštor pod Znievom - Ďanová5:8 3:3 
 Horná Štubňa - Valča1:8 1:5
 Malý Čepčín - Príbovce8:0 4:0 
 Diviaky - Slovenské Pravno3:4 0:2 
 Dubové - Blatnica0:3 0:1