Hlavní sponzori: Mesto Turčianske Teplice Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Granty poskytli: Nadácia Slovenskej sporiteľne Nadácia Pontis
Partner stránky: sportfotbal.cz
Technologický partner: lesipa, s.r.o.
Mediálny partner: Rádio Rebeca
Dynamo na: ŠK Dynamo Diviaky na Facebook ŠK Dynamo Diviaky na YouTube ŠK Dynamo Diviaky na Futbalnet ŠK Dynamo Diviaky na Twitter ŠK Dynamo Diviaky na MojaLiga


COOP Jednota SD - spotrebné družstvo


>>> MLÁDEŽ <<<

ÁČKARI - vyžrebovanie súťaže (2009/2010)

1. kolo: 9.8.2009 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Valča- Dubové 2:1 2:0 
 Krpeľany- Diviaky 0:3 0:1 
 Košťany- Blatnica 4:4 3:1 
 Malý Čepčín- Žabokreky 0:0  
 Dražkovce- T. Teplice B 4:2 1:2 
 Bystrička- Priekopa 2:2 1:28.8.2009
 Sklabiňa- Podhradie 3:2 2:2 

 

2. kolo: 16.8.2009 o 16:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 Podhradie 5:0 3:0
 
 Priekopa-
 Sklabiňa 1:0 1:010:30
 T. Teplice B-
 Bystrička 4:1 1:015.8.2009
 Žabokreky-
 Dražkovce 1:4 0:3 
 Blatnica-
 Malý Čepčín 4:2 1:0 
 Diviaky-
 Košťany 4:1 1:1 
 Valča-
 Krpeľany 1:1 1:0 

 

3. kolo: 23.8.2009 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Krpeľany-
 Dubové 1:1 1:0 
 Košťany-
 Valča 1:0 1:0 
 Malý Čepčín-
 Diviaky 6:2 3:2 
 Dražkovce-
 Blatnica 1:3 0:1 
 Bystrička-
 Žabokreky 1:4 1:1 
 Sklabiňa-
 T. Teplice B 3:2 3:0 
 Podhradie-
 Priekopa 1:1 1:022.8.2009

 

4. kolo: 30.8.2009 o 16:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 Priekopa 5:3 3:2 
 T. Teplice B-
 Podhradie 5:0 4:029.8.2009
 Žabokreky-
 Sklabiňa 4:1 0:1 
 Blatnica-
 Bystrička 2:0 0:029.8.2009
 Diviaky-
 Dražkovce 2:3 1:1 
 Valča-
 Malý Čepčín 2:1 1:1 
 Krpeľany-
 Košťany 2:2 1:1 

 

5. kolo: 6.9.2009 o 15:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Košťany-
 Dubové 2:0 0:0 
 Malý Čepčín-
 Krpeľany 5:2 2:1 
 Dražkovce-
 Valča 5:0 1:0 
 Bystrička-
 Diviaky 2:1 1:0 
 Sklabiňa-
 Blatnica 3:0 2:0 
 Podhradie-
 Žabokreky 0:7 0:4 
 Priekopa-
 T. Teplice B 4:4 2:312.9.2009

 

6. kolo: 13.9.2009 o 15:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 T. Teplice B 3:0 1:0 
 Žabokreky-
 Priekopa 5:3 4:1 
 Blatnica-
 Podhradie 4:1 1:012.9.2009
 Diviaky-
 Sklabiňa  2:1 2:1 
 Valča-
 Bystrička 1:0 0:0 
 Krpeľany-
 Dražkovce 4:7 3:4 
 Košťany-
 Malý Čepčín 1:3 0:3 

 

7. kolo: 20.9.2009 o 15:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Malý Čepčín-
 Dubové 4:0 1:0 
 Dražkovce-
 Košťany 3:1 1:1 
 Bystrička-
 Krpeľany 2:3 1:1 
 Sklabiňa-
 Valča 5:1 0:1 
 Podhradie-
 Diviaky 1:5 0:2 
 Priekopa-
 Blatnica 3:5 3:119.9.2009
 T. Teplice B-
 Žabokreky 3:1 2:1 

 

8. kolo: 27.9.2009 o 15:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 Žabokreky 0:1 0:1 
 Blatnica-
 T. Teplice B 3:3 3:226.9.2009
 Diviaky-
 Priekopa 2:2 2:1 
 Valča-
 Podhradie 1:1 0:1 
 Krpeľany-
 Sklabiňa 4:0 1:0 
 Košťany-
 Bystrička 4:2 3:2 
 Malý Čepčín-
 Dražkovce 1:1 1:1 

 

9. kolo: 4.10.2009 o 14:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dražkovce-
 Dubové 4:1 0:1 
 Bystrička-
 Malý Čepčín 0:1 0:1 
 Sklabiňa-
 Košťany 2:2 1:2 
 Podhradie-
 Krpeľany 0:4 0:2 
 Priekopa-
 Valča 2:3 1:210:30
 T. Teplice B-
 Diviaky 2:3 2:1 
 Žabokreky-
 Blatnica 5:1 1:1 

 

10. kolo: 11.10.2009 o 14:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 Blatnica 1:1 1:0 
 Diviaky-
 Žabokreky 1:1 0:0 
 Valča-
 T. Teplice B 1:0 0:0 
 Krpeľany-
 Priekopa 5:0 3:0 
 Košťany-
 Podhradie 1:1 0:1 
 Malý Čepčín-
 Sklabiňa 5:2 2:2 
 Dražkovce-
 Bystrička 2:0 2:0 

 

11. kolo: 18.10.2009 o 14:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Bystrička-
 Dubové 3:0 1:0 
 Sklabiňa-
 Dražkovce 0:4 0:1 
 Podhradie-
 Malý Čepčín 3:3 2:0 
 Priekopa-
 Košťany 0:0 10:30
 T. Teplice B-
 Krpeľany 2:1 0:1 
 Žabokreky-
 Valča 1:1 1:0 
 Blatnica-
 Diviaky 1:1 0:0 

 

12. kolo: 25.10.2009 o 14:00
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Dubové-
 Diviaky 1:0 1:0 
 Valča-
 Blatnica 2:3 2:1 
 Krpeľany-
 Žabokreky 1:0 1:0 
 Košťany-
 T. Teplice B 1:1 0:1 
 Malý Čepčín-
 Priekopa 3:1 1:1 
 Dražkovce-
 Podhradie 4:1 1:1 
 Bystrička-
 Sklabiňa 1:2 0:1 

 

13. kolo: 1.11.2009 o 13:30
Domáci HostiaVýsledokPolčasPoznámka
 Sklabiňa-
 Dubové 3:2 1:0 
 Podhradie-
 Bystrička 0:0 31.10.2009 
o 14:00
 Priekopa-
 Dražkovce 2:5 1:3 
 T. Teplice B-
 Malý Čepčín 1:3 0:1 
 Žabokreky-
 Košťany 2:2 0:1 
 Blatnica-
 Krpeľany 0:5 0:3 
 Diviaky-
 Valča 7:1 4:0 

 

14. kolo: 28.3.210 o 15:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
Valča  1:5 1:2 
Diviaky-
 Krpeľany  1:1 1:1
Blatnica-
 Košťany  2:1 2:0 
Žabokreky-
 Malý Čepčín  3:1 0:0 
T. Teplice B-
 Dražkovce  0:1 0:1 
Priekopa-
 Bystrička  2:1 1:1 
Podhradie-
 Sklabiňa  0:4 0:1 

 

15. kolo: 4.4.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Podhradie-
 Dubové  3:1 2:0 
Sklabiňa-
 Priekopa  3:1 1:0
Bystrička-
 T. Teplice B  1:3 1:13.4.2010
Dražkovce-
 Žabokreky  1:1 0:1 
Malý Čepčín-
 Blatnica  3:1 0:0 
Košťany-
 Diviaky  1:2 0:1 
Krpeľany-
 Valča  1:0 0:0 

 

16. kolo: 11.4.2010 o 15:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Krpeľany  3:1 3:0 
Valča-
 Košťany  2:3 1:2
Diviaky-
 Malý Čepčín  1:1 1:0 
Blatnica-
 Dražkovce  1:1 1:0 
Žabokreky-
 Bystrička  1:0 0:0 
T. Teplice B-
 Sklabiňa  1:2 0:0 
Priekopa-
 Podhradie  1:4 0:210.4.2010

 

17. kolo: 18.4.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Priekopa-
 Dubové  2:0 1:0 
Podhradie-
 T. Teplice B  0:1 0:017.4.2010
Sklabiňa-
 Žabokreky  1:2 0:0 
Bystrička-
 Blatnica  4:2 1:217.4.2010
Dražkovce-
 Diviaky  3:0 0:0 
Malý Čepčín-
 Valča  2:0 0:0 
Košťany-
 Krpeľany  1:0 0:0 

 

18. kolo: 25.4.2010 o 16:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Košťany  0:0  
Krpeľany-
 Malý Čepčín  1:1 1:0
Valča-
 Dražkovce  1:3 0:2 
Diviaky-
 Bystrička  1:3 1:2 
Blatnica-
 Sklabiňa  0:2 0:0 
Žabokreky-
 Podhradie  0:0  
T. Teplice B-
 Priekopa  9:0 7:024.4.2010

 

19. kolo: 2.5.2010 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
T. Teplice B-
 Dubové  1:1 1:0 
Priekopa-
 Žabokreky  1:3 0:1
Podhradie-
 Blatnica  2:5 1:21.5.2010
Sklabiňa-
 Diviaky  2:3 1:2 
Bystrička-
 Valča  0:0  
Dražkovce-
 Krpeľany  2:0 0:0 
Malý Čepčín-
 Košťany  3:2 2:1 

 

20. kolo: 9.5.2010 o 16:30
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Malý Čepčín  4:2 1:2 
Košťany-
 Dražkovce  3:0 1:0
Krpeľany-
 Bystrička  1:1 0:1 
Valča-
 Sklabiňa  1:1 1:1 
Diviaky-
 Podhradie  5:0 1:0 
Blatnica-
 Priekopa  8:4 2:08.5.2010
Žabokreky-
 T. Teplice B  3:0 1:0 

 

21. kolo: 16.5.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Žabokreky-
 Dubové  3:1 1:0 
T. Teplice B-
 Blatnica  7:0 2:015.5.2010
Priekopa-
 Diviaky  1:4 1:1 
Podhradie-
 Valča  0:2 0:1 
Sklabiňa-
 Krpeľany  2:1 0:0 
Bystrička-
 Košťany  0:0  
Dražkovce-
 Malý Čepčín  6:0 1:0 

 

22. kolo: 23.5.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Dražkovce  0:3 0:2 
Malý Čepčín-
 Bystrička  2:0 2:0
Košťany-
 Sklabiňa  1:1 1:0 
Krpeľany-
 Podhradie  1:1 0:0 
Valča-
 Priekopa  1:2 0:0 
Diviaky-
 T. Teplice B  2:1 0:0 
Blatnica-
 Žabokreky  2:2 0:2 

 

23. kolo: 30.5.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Blatnica-
 Dubové  3:1 1:1 
Žabokreky-
 Diviaky  0:1 0:0
T. Teplice B-
 Valča  0:2 0:1 
Priekopa-
 Krpeľany  1:1 1:0 
Podhradie-
 Košťany  3:7 2:3 
Sklabiňa-
 Malý Čepčín  0:0  
Bystrička-
 Dražkovce  0:6 0:4 

 

24. kolo: 6.6.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Bystrička  1:1 0:1 
Dražkovce-
 Sklabiňa  1:0 1:0
Malý Čepčín-
 Podhradie  3:2 1:1 
Košťany-
 Priekopa  2:2 1:1 
Krpeľany-
 T. Teplice B  2:0 1:0 
Valča-
 Žabokreky  1:2 0:1 
Diviaky-
 Blatnica  3:1 2:1 

 

25. kolo: 13.6.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Diviaky-
 Dubové  4:0 3:0 
Blatnica-
 Valča  2:1 0:1
Žabokreky-
 Krpeľany  3:0 0:0 
T. Teplice B-
 Košťany  1:3 0:1 
Priekopa-
 Malý Čepčín  0:4 0:4 
Podhradie-
 Dražkovce  1:5 0:2 
Sklabiňa-
 Bystrička  1:1 1:0 

 

26. kolo: 20.6.2010 o 17:00
DomáciHostiaVýsledokPolčasPoznámka
Dubové-
 Sklabiňa  1:3 0:2 
Bystrička-
 Podhradie  4:1 2:0
Dražkovce-
 Priekopa  7:1 3:1 
Malý Čepčín-
 T. Teplice B  3:0 2:0 
Košťany-
 Žabokreky  2:2 2:0 
Krpeľany-
 Blatnica  4:0 1:0 
Valča-
 Diviaky  3:3 3:2